To chyba jedna z najbrzydszych plotek, która nie tylko w USA może złamać komuś życie… Juliet wciąż knuje, a jej największą ofiarą padła Vanessa, której związek z Danem definitywnie się zakończył.
Mam jedno spostrzeżenie odnośnie “lekcji wychowania seksualnego”, na które uczęszczała nowa dziewczyna Nate’a - czy nikt w Ameryce nie uświadamia dzieciaków, że skutecznie przed wszystkimi chorobami przenoszonymi drogą płciową może uchronić prezerwatywa?!

Wiem, że na tak prosty pomysł scenarzyści wpaść nie mogli, bo jak doszłoby do tajemnicy, kradzieży telefonu i wszystkich spraw, które dopiero zaczęły się rozkręcać.

Chuck, który knuje przeciwko Blair - jeśli tak bardzo zależy mu na Evie, to dlaczego nie skupi się aby ją odzyskać? Widocznie woli walczyć z byłą ukochaną, a przez to przebywać z nią jak najwięcej… Już niedługo zaczną się spotykać i uprawiać seks.

Juliet i jej próby pogrążenia Sereny zajmują teraz główny wątek i dlatego nie ma już Lily, Erica, a i Rufus pojawia się na kilka sekund. Dobrze, że w szóstym odcinku wróci Jenny.

Zachowanie bądź co bądź dorosłych ludzi kojarzy mi się z wczesnymi latami szkoły podstawowej - ale chyba o to w Plotkarze chodzi…