30 odpowiedzi do “Gossip Girl 4×22 – zdjęcia promocyjne z finału”

 1. Chuck i Blair – mam nadzieję a wiadomo że matką głupich jest, ale jednak
  Co do Serena i ….? To wcale nie jest ani Luis ani dan tylko nowy aktor Ethan Peck na zagranicznych stronach mówią opisując to zdjęcie ” asystent dyrektora i że Serena rozmawia z nim w KALIFORNII”

 2. A co powiecie na taką wersje- zdjęcia Chucka i Blair to sen, któregoś z nich? Myślę, że nie dawaliby do sieci zdjęć, które zdradziłyby zakończenie. Fakt faktem, że możliwe, że będziemy świadkami pojednania Chair. Ale może nie w tej sytuacji przedstawionej na zdjęciach?

 3. a co do Sereny i tego faceta… To pewnie nie jest Dan. A dali akurat takie zdjęcie, byśmy tak myśleli. Szczerze mówiąc liczę na to, że Serena jeszcze kiedyś będzie z Danem. Tylko do niego mi pasowała… Przy nim nie była taką suką…

 4. owszem, masz rację magiee -zmyłka . Blair nie wygląda na szczęśliwą na tym zdjęciu co podałaś link ale jednak jest jeszcze zdj na którym jest szczęśliwa , to to co Blair i Chuck są podnoszeni na tych krzesłach . Więc trudno powiedzieć, powinniśmy zaczekać na odcinek.

 5. Do MotherChucker co do faceta Sereny to oni na zdjęciu napisali co to za aktorzy na tym zdjęciu buło napisane tak
  „”The Wrong Goodbye” — Blake Lively as Serena Van Der Woodsen and Ethan Peck on Gossip Girl on The CW. Photo: Colleen E. Hayes/ THE CW 2011 The CW Network, LLC. All Rights Reserved” WIĘC RACZEJ NIE KRĘCILI AŻ TAK JAK NAM SIĘ ZDAJE I CHYBA TA SCENA TO NIE BĘDZIE AŻ TAK KLUCZOWA DLA SERENY NA TE WAKACJE

 6. Serena wygląda zaskakująco dobrze na tych zdjęciach, i Georgina ma ładną sukienkę 🙂 Co do fianłu, to też podzielam zdanie ze to zdjecie to podpucha, a nawet gdyby nie to takie zakończenie w obecnej sytuacji byłoby bardzo naciągane.

 7. Nie chce żeby dan był z charlie. Jakoś nie przypadla mi do gustu. Ona przespi sie z nim widac na zwiastunie(złota sukienka jak na zdj wyzej)

 8. no rzeczywiście to może być sen chociaż potem jest urywek jak siedzi z Luisem i jest w tej sukience także może tez nie być, nie wiem jakoś mi to nie pasuje do siebie wszystko. I co Blair nagle by sie zachciało wrócić do Chucka ? Ja chce Blair i Chucka takich jak w 7 odcinku 4 sezonu to był odcinek a szczególnie mówię tu o końcówce . ; )))

 9. Ja ich uwielbiam za odcinek 8 z 2 sezonu. Gdy Blair chciała się z nim przespać, ale nie chciała mu powiedzieć, że go kocha… Co on wtedy robiła…:D

 10. Zaraz mnie do psychiatryka wezmą, bo nie wytrzymam ! Zgadzam się z Wami dziewczęta ! 😉
  to podpucha raczej, albo jakaś specjalna sesja zdjęciowa aktorów z Plotkary :<

 11. OK! To megiee, Annie i ja jedziemy !
  sprawdzam w internecie różne oferty, tylko musimy ustalić, do jakiego miasta pojedziemy, bo byc może nie jesteśmy z tego samego.. hmm.. na razie szukam, ale po odc., który bd 9. maja, zobaczymy, czy już wyruszamy, czy jeszcze czekamy na nowe tematy admina ! 😉

 12. hahah okej najlepszy byłby szpital psychiatryczny w NY. Tam przynajmniej nie byłybyśmy na bank same. Tam wszyscy kochają Plotkarę.

 13. no i z tego co widać na spoilerach, Jack każe im dać Chucka do szpitala psychiatrycznego, to akurat !

 14. Zgadzam się z magiee tamten szpital byłby najbardziej odpowiedni. Ja już i tak zwariowałam mogę poczekać do tego 9 maja co mi szkodzi?!

 15. dokładnie ! nareszcie ludzie to zauważają ! jezuprzeztąplotkaręniewytrzymujępsychicznie,blairmniewkurzaistrasznieszkodamiChucka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *