18 odpowiedzi do “Gossip Girl 4×22 zwiastun [PL]”

 1. Po obejrzeniu zwiastunu nie wiem jak wytrzymam tydzień w oczekiwaniu na to. Zapowiada się świetny odcinek…

 2. Ja tego tygodnia nie przeżyję! Pierwszy raz w życiu raduję się z zadań domowych z chemii. Przynajmniej myślę o czymś innym niż Plotkara i Pamiętniki 🙂

 3. miss nothing zgadzam się z tobą ja też nie mogę się doczekać plotkary i pamiętników
  a ten odcinek będzie napewno świetny……mam nadziję że chuck i blair w końcu będą razem, gdy teraz chuck wyjasnił wszystko w sprawie barta może spokojnie zająć się blair:):):):):)

 4. Właśnie obejrzałam Plotkarę po angielsku i muszę powiedzieć że Plotkara mnie zaskoczyła bo Jack Bass pomógł Chuckowi a na koniec nawet uścisnęli sobie dłonie. Biedna Blair Thorpe ja uwięził i Chuck będzie szukał Blair. Charlie wyglądała prawie identycznie tak jak Serena.

 5. MÓWIŁAM, ŻE NATE I JACK RACZEJ POMOGĄ CHUCKOWI, BO RAINA COŚ NAMIESZA! a przynajmniej byłam blisko 😉
  Jezu, jaki odcinek – Chuck i Blair … co raz bardziej w to wierzę !
  ale wiecie, jak obejrzałam końcówkę – MOJA PIERWSZA MYŚL: RUSSEL ZABIJE BLAIR. ale raczej tak się nie stanie i zrobią jakieś amerykańskie zakończenie… ale jezu jaki odcinek! TERAZ TO JA DO WARIATKOWA TRAFIĘ JAK NIC! w ogóle TO JEST PRAWDZIWA PLOTKARA, a nie.. nareszcie scenarzyści powracają do starej dobrej plotkary!!!
  a charlie jak nie lubiłam, tak nie lubię ;x

 6. No to będzie się działo… Tylko co on jej tam robi, że ona krzyczy ”stop!”? I po co mu ta zapalniczka?? Chyba, że chce zrobić kolejny pożar i Blair zostawić….Jakiś psychiczny jest ten cały Rusell… Haha… Już się nie mogę doczekać…
  Pozdrawiam fanów Chair;)

 7. to proste, chce tak samo jak on stracił matkę Rainy by Chuck stracił Blair, ale widać na zwiastunie, że C wpadnie do budynku w ostatniej chwili. Na pewno ją uratuje. Co do C&B razem to nie wiem….Chuck się nie zmienia, Blair z nim jest jednowymiarowa.

 8. oj matko ! ja już oszaleję ! płakać mi się chce ze to juz taka ostatnia środa kiedy w pon bd nowy odc Plotkary ;<<<<

 9. też umarłam. dziwne, że jeszcze sie nie spotkałyśmy. ja trafiłam do działu „śmierć z powodu załamania narwowego i depresji odcinkowej” 🙂

 10. mnie dali do działu wizawi Twojego: ‚szkoła+plotkara=piekło psychicznego nie wytrzymywania’. spotkamy się na korytarzu fejsbukerów!

 11. Jeśli chodzi o mnie, znam już zakończenie (prawdopodobne, chociaż mam nadzieje że to tylko plotki.) tego serialu i nie jestem zachwycona czekam na piąty sezon, może będzie lepiej.

 12. Też czytałam. I nie wiem co o tym myśleć. Przecież ludzie pracujący przy tym serialu nie dopuściliby do takiej sytuacji. Chyba, że jest to zabieg celowy, by wpuścić nas w tak zwane maliny…

 13. Dobre określenie- „masakra”. Idealnie pasuje. Chair, a nie żadne dair czy bluis czy jak to tam leci. Tyle w tym temacie.

 14. Charlie na stos! -.- co za pokręcone babsko.
  Jak są bohaterowie którzy mnie wkurzają, to ONA jest wybitna.
  Po prostu nie chce jej więcej oglądać, a plotki niestety głoszą że powróci w świetle chwały w 5 sezonie!

  4×22 !!!!! Umrę do jutra!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *