Gossip Girl 5 bez Jenny i Vanessy?

Jak podaje TVLine dwie aktorki tj. Taylor Momsen i Jessica Szohr nie pojawią się w V serii Gossip Girl. Chodzi o ich regularne występy, bo obie aktorki mają się pojawić gościnnie.
Taylor Momsen skupia się na karierze wokalnej (i prowokacjach), a Jessica Szohr ma szansę na karierę w indyjskim filmie.

Zarówno Jenny jak i Vanessa w czwartej serii występowały sporadycznie. Będzie Wam brakować tych postaci?

fot.thehothits.com

11 odpowiedzi do “Gossip Girl 5 bez Jenny i Vanessy?”

  1. a mi brakuje troche jenny………ale nie tej z 4 seri i 3 ale tej z 2 sezonu tą jenny bardzo lubiłam. A Vanessa ………za nią szczerze mówiąc nigdy nie przepadłam…ale i tak ciesze się że pojawią się choć w kilku odcinkach:):):):)

  2. Mi brakuje Jenny tak fajnie widziałam ją u boku Nate pasowali do siebie on nudny ona wręcz odwrotnie. w 2 sezonie ładnie ze sobą wyglądali np. wtedy jak się całowali.

  3. zgadzam się z każdą po trochu! osobiście uważam, że jak bd występować gościnnie – to ok. no ale jak chcą je wymazać z Plotkary ? nie.. to przesada. bo Dan ma siostrę – Jenny. tak jak w skinsach 3 i 4 serii – Effy ma brata Tony’ego ale ani razu się już nie pokazał… :/

  4. nie pojawia sie na liście płac w nowym sezonie, czyli nikt im nie dał pracy. Ale pojawią się jako wątki poboczne. Dla ekipy lepiej aby Jenny i Vanessa dostały pieniadze tylko za wystepy gościnne. Tym bardziej, że w 4 serii w ogóle ich nie było, a kasa płynęła. Co do Jenny zgadzam się z Wami – powinna wrócić na UES. Łatwo jej można znaleźć nowych adoratorów, tym bardziej, że siostrzyczka lubi namieszać i to byłby kolejny wątek. Ale Taylor wkurzyła ostro ekipę Plotkary swoimi wypowiedziami i wątkiem z karierą muzyczną – gdzie paradowała w bardzo luźnych i skąpych strojach. A jak wiemy bohaterki GG to jednak damy. Już wcześniej podejrzewałam, że wywalą Taylor lub sama odejdzie. I tak się stało. Co do Vanessy to w pierwszych seriach była przyjaciółką i sympatyczną osobą. Teraz kręci i niepotrzebnie się miesza. Pewnie Ed’owi będzie trudno pracować bez swojej miłości. A może to i dobrze? Vanessa jest na chwilę obecną zupełnie zbędna.

  5. Z drugiej strony Taylor może spadać na drzewo, bo w plotkarze nie przypomina już Jenny, tylko strach na wróble, a co do Vanessy – zgadzam się z adminem – jest zbędna. chociaż może stać się potrzebna jak będzie sprawa a propos Charlie ? tego nie wiem. w każdym razie – dobrze, że nie będą rolami drugoplanowymi, tylko epizodycznymi 😉

  6. szczeże mówiąc ciesze sie ze ich nie bedzie bo jakos nie przepadałam ze nimi…. wole wiecej Blair i Chucka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *