14 odpowiedzi do “Gossip Girl 5×05 – zwiastun [PL]”

 1. dziecko bd Louisa chyba bo widzi wyniki a widziałam niedawno zdj z planu i byli razem nieeeee, a ja miałam nadzieję, że jednak Chucka, jak można tak zepsuć serial ?!

 2. Coraz bardziej myślę, że jednak dziecko będzie Louisa. Ale dzięki temu Blair zrozumie jak bardzo kocha Chucka i uświadomi sobie, iż przez ten cały czas pragnęła, aby dziecko było Chucka 🙂 I jak znów będą razem (co jest nieuniknione) to C. powie, że może to dziecko wychować jak własne. A potem zrobią więcej swoich 🙂

 3. A ja nadal mam nadzieje, ze to dziecko Chucka bo po pierwsze ten cały Louis nie jest postacią główną w serialu a pojawienie się ich dziecka oznaczałoby, że zostanie już na stałe w obsadzie, po drugie wydaje mi sie, że nie bez przyczyny w tym zwiastunie pokazali tą scene z poprzedniego odcinka gdy Blair mówi ”A co jeśli wszystko strace?”A poza tym ci co robią Plotkarę myślę, że wiedzą (a przynajmniej mam taka nadzieję) że wiekszosc fanów jest za Chcukiem i Blair <33 Ale są też minusy np. to, że Blair jakoś otwarcie i bez skrępowania mówi o tym, że to Louis jest ojcem, więc ja też mam wątpliwosci.
  Pozostaje nam czekac na kolejne odcinki;)

 4. Ja oczywiście również mam nadzieję, że ojcem jest Chuck. Ale musimy brać pod uwagę różne opcje 🙂 GossipG masz rację, nie bez powodu pokazali tą scenę. Dopiero teraz zauważyłam.

 5. o boże, jak przeżywacie, nie macie swojego życia? Tylko głowicie się , co będzie w następnym odcinku ?

 6. Mamy swoje życie, nawet bardzo ciekawe. Ale jak lubi się jakiś serial, to chyba oczywiste jest, że zastanawiasz się co dalej.

 7. Jakie sekrety ma jeszcze Blair przed Louisem? Tylko to, że spała z Chuckiem po oświadczynach? Jeśli tak to jak Charlie się postara Louis zostawi Blair szybciej niz przypuszczamy.

 8. @xyz
  A ty nie masz swojego życia, tylko szukasz okazji żeby się popisać?
  @topic
  Jesli w 5×05 Louis znajdzie kopertę z wynikami, to wszystko się rozstrzygnie. Ja również jestem z C&B ,ale już nie mam pewności co do tej ciąży. Może B wszytsko straci a może nie.. Trzeba czekac ;/

 9. no oczywiście specjalnie weszłam na gossip girl, żeby się z was ponabijać , nie masz nic lepszego do wymyślenia ?

 10. @xyz Nie wiem po co weszłaś, ale nas (przynajmnien mnie) Gossip Girl bardzo się podoba, więc zastanawiam się co będzie się działo dalej. I uwierz mi moje życie jest wystarczająco ciekawe, ale niektóre seriale sprawiają po prostu, że jest ciekawsze 🙂

 11. nudy i jeszcze raz nudy. Jeżeli Blair nie będzie z Chuckiem to serial stanie się zwyczajną Modą na sukces…

 12. Nie wiem, czy oglądacie 90210, ale mam takie wtrącenie dla fanek – postacie Naomi i Austina zaczynają mi przypominać grę, która przez 1 i 2 sezon Plotkary toczyła się pomiędzy Chuckiem, a Blair. Polecam serial, warto zobaczyć (mówię ogółem, a o relacje Naomi-Austin jako Blair-Chuck są w teraźniejszych odcinkach 4 sezonu (:

  A tak ogólnie, to trochę zgadzam się z dominiką, ale z drugiej strony, czy nie uważacie, że ciągła miłość Chucka i Blair, kiedy byliby parą nie stała by się nudą? Jeśli obydwoje chcą „dojrzeć i dorosnąć”, czy ich związek będzie bez intryg i nadal będzie ciekawy? Proszę o Wasze zdanie i hipotezy, bo chcę zobaczyć, co o tym myślicie i czy podzielacie moją opinię! (:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *