Gossip Girl 5×06 – streszczenie odcinka

Tytuł epizodu: „I Am Number Nine”. Premiera 7 listopada 2011.
Co wydarzy się w życiu bohaterów – przeczytacie poniżej.

Służki Blair i Charlie walczą ze sobą aby otrzymać miejsce wśród druhen panny młodej na królewskim weselu. Nate stara się utrzymać swój związek z Dianą dlatego postanawia wykorzystać Charlie. Chce aby przez „kuzynkę” Sereny Diana stała się zazdrosna.
Szef Sereny chce zdobyć prawa do adaptacji książki Dana. Serena musi wykazać się profesjonalizmem i odrzucić wszystkie swoją sympatię do przyjaciela aby jej przełożonemu udało się sfinalizować umowę.

5 odpowiedzi do “Gossip Girl 5×06 – streszczenie odcinka”

  1. Eonline podało, że Louis jest na 100% ojcem dziecka i jak samo zaznaczyło nigdy wcześniej się nie pomyliło + w 5 odcinku Louis zobaczy wyniki a z tego streszczenia wynika przecież, że dalej są razem a to już odcinek 6. Jest mi baaardzo baardzo smutno bo zawsze miałam nadzieję na Chair ale teraz już nie ma żadnej nadziei

  2. Nie wiem, czy oglądacie 90210, ale mam takie wtrącenie dla fanek – postacie Naomi i Austina zaczynają mi przypominać grę, która przez 1 i 2 sezon Plotkary toczyła się pomiędzy Chuckiem, a Blair. Polecam serial, warto zobaczyć (mówię ogółem, a o relacje Naomi-Austin jako Blair-Chuck są w teraźniejszych odcinkach 4 sezonu (:

    A tak ogólnie, to trochę zgadzam się z dominiką, ale z drugiej strony, czy nie uważacie, że ciągła miłość Chucka i Blair, kiedy byliby parą nie stała by się nudą? Jeśli obydwoje chcą “dojrzeć i dorosnąć”, czy ich związek będzie bez intryg i nadal będzie ciekawy? Proszę o Wasze zdanie i hipotezy, bo chcę zobaczyć, co o tym myślicie i czy podzielacie moją opinię! (:

  3. no okej, ale w chwili obecnej chuck i blair nie prowadzą żadnych intryg, co innego we wcześniejszych sezonach. Teraz przesłodzona b. i jej książę są nudni jak Nate, czy Serena, a przecież większość ogląda plotkarę ze względu na b. i ch. B. musi się rozkręcić!

  4. NUUUDA. CZEKAM TYLKO NA ODCINEK ZE ŚLUBEM KIEDY WRESZCIE B. I KSIĄŻĘ SIĘ ROZEJDĄ. WIECIE MOŻE W KTÓRYM TO ODCINKU??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *