5 odpowiedzi do “Gossip Girl 5×14 promo [PL]”

  1. Odniośnie poprzedniego odcinka musze powiedzieć że jestem mocno zaskoczona.Luis wcale nie kocha Blair więc sie pytam po co o nią walczył!!!!?????Skoro ich małżeństwo jest tylko na pokaz.Oczywiscie jestem zadowolona bo teraz B i C bedą mogli byc razem…..ale co?B i Luis będa musieli się rozwieść….jakoś sobie tego nie wyobrarzam.Bardzo się zawiodłam na L wydawał mi sie szczery miły itp a on u takie coś odwalił zagrał sobie na uczuciach B.Miałam nadzieje że ona wgl za niego nie wyjdzie po tym jak Plotakra opublikowała to jak B mówi C że go kocha jednak kiedy zobaczyłam ze ona wróciła i ślub doszedł do skutku no sie popłakałam .Potem oczywiscie B ucieka i juz w myślach nasuwa mi sie scenariusz jak to B i C uciekaja razem ale …….tu kolejne zaskoczenie ona uciekła z Danem.W tym momencie powiedziałam Żal mi ich ….Boże mam ogromną nadzieje że Blair i Chuck beda jednak razem.

  2. odnośnie postu powyżej – zgodzę się z tym . Niby Louis tak walczył żeby rodzina zaakceptowała Blair a tu nagle z takim czymś wyskakuje . Czemu po prostu nie wybrał sobie inne pani idealnej odpowiadającej wymaganiom jego matki?

  3. dokładnie zgadzam się z Scayes, nie rozumiem o co teraz scenarzystom chodzi, chyba nie mają już pomysłów na postacie( i to już od dłuższego czasu), Blair sama nie wie kogo kocha, z kim chce być, kogo nienawidzi, Serena tak samo niezdecydowana…i jeszcze jedno co mnie nie tyle wkurzyło tylko miałam co do tego mieszne uczucia to ciąża Blair(której już nie ma, ale o tym napiszę)- nie jestem matką, ale wydaję mi się, że jak kobieta jest w ciąży to powinna mieć jakieś ,,uczucia” to tego nienarodzonego dziecka, a B tylko o nim wspominała jakby to było coś no nie wiem jak to określić- ,,no jestem w ciąży to jestem”, Dorota, która jeszcze jest w ciąży, jakoś ciągle mówiła o tym dziecku(że nie może pić alkoholu i chce ćwiczyć jogę itp.) a Blair nic tylko coś było, że przez ciąże jej palce puchną, jakby to dziecko było nie jej, w ogóle się nie przejęła za bardzo jak się dowiedziała, że poroniła(choć może scenarzyści nie chcieli tego pokazywać), dlatego myślę, że jest to źle rozegrane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *