6 odpowiedzi do “Gossip Girl 5×15 – promo [PL]”

 1. no chyba se jaja robicie… jeżeli między blair i danem coś wyniknie to jak kiedyś spotkam scenarzystę to wymiotam nim jak szatan. ONI DO SIEBIE NIE PASUJĄ! spadaj Humphey , Chuck zawsze kochał Blair i zawsze będzie ją kochał i po ostatnich jego staraniach by jego miłość była szczęśliwa to ty się możesz schować.

 2. zaczyna mnie mocno wkurzać ten serial..
  zrobili z tego modę na sukces, jest teraz irytujący, dziwny i w stylu głupiej brazylijskiej telenoweli, oto co mam do powiedzenia. moim zdaniem bez sensu jest kontynuować kolejne sezony, tylko powiedzmy to wprost. zakończyć, bo szansa na b i c już nie istnieje, d i s też nie, nate to już w ogóle się zrobił odludkiem, Georgina co chwila wraca i ten wątek ciągle się powtarza, po prostu nuda, nuda i na prawdę, jestem mocno zawiedziona.
  co się stało z plotkarą..

 3. Ja was nie rozumiem. Prawda, plotkara jest zupełnie inna niż na początku, ale każdy z nas był inny kilka lat temu i jest inny teraz. I co macie do zeswatania Blair z Danem? Według mnie do siebie pasują, jak to się mówi: „przeciwieństwa się przyciągają”. Ale i tak wiadomo że ich związek jest niemożliwy, wątpię żeby Blair „zniżyła się” do tego. Co najwyżej mogą udawać, co się już kilka razy zdarzyło.

  Według mnie, serial pomimo że się zmienił jest nadal fajny i ciekawy, choć żeczywiście jest dużo gorszy niż przedtem. Ale nadal go lubie <3

 4. Dawno się tak nie wynudziłam oglądając Plotkare !!! Kiedyś śmiałam się i wzruszałam przy tym serialu, teraz nie wzbudza we mnie żadnych uczuć, jest bezpłciowa. Szkoda 🙁

 5. OMG .. ja jak zobaczyłam że sie pocałowali to myslałam że zwymiotuje… przeciez oni nie pasuja do sb !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *