Gotowe na wszystko bez głównych aktorek?

Nie wiadomo, czy informacja się potwierdzi ale fani Desperate Housewives mogą być zaniepokojeni. Teri Hatcher ogłosiła, że ósmy sezon jest jej ostatnim. Wygląda na to, że Susan definitywnie chce opuścić Wisteria Lane. Aktorka chce zająć się nowym projektem, a serial z jej udziałem ma zadebiutować (pilotowym odcinkiem) już w styczniu 2011.

Kolejną informacją, która pojawiła się dzisiaj jest to, że Felicity Huffman czyli serialowa Lynette wzorem koleżanki z planu również ma opuścić Gotowe na Wszystko po ósmym sezonie.
Wiadomości od pracowników serialu brzmią niepokojąco. Bez Susan i Lynette nie ma sensu kręcić kolejnych odcinków, bo bez głównych aktorek to nie ten sam serial.

Teri Hatcher wydaje się pewna swojej decyzji. Podobno wzorem Courtney Cox (Cougar Town) też chce mieć swój serial z dobrą oglądalnością.
Dodając do tego Eve Longorię i informacje o jej rozwodzie z Tonym Parker’em (ostatnie doniesienia wskazują, że mąż złożył już papiery rozwodowe) sytuacja na planie Desperate Housewives nie wygląda kolorowo.

Czy to tylko plotki. Czy aktorki naprawdę odejdą z serialu? Dam znać.
Dyrekcja ABC odmawia komentarzy.

fot.http://cdn.buzznet.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *