Gotowe na wszystko – co nas jeszcze czeka w 7 sezonie?

Poniżej streszczenia odcinków, które zobaczymy w kwietniu i maju 2011. Co czeka bohaterki z Wisteria Lane?
Czytacie na własne ryzyko 😉

Odcinek 7×18 Moments in the Woods”
Bree jest zdeterminowana żeby powstrzymać Andrew przed powiedzeniem Carlosowi prawdy o tym co stało się jego matce (wypadek w 1 sezonie). Bree, Andrew, Carlos i Gaby są razem w chacie w lesie.
Jak słusznie podejrzewamy Carlos wścieka się na Andrew, kiedy dowiaduje się, że chłopak był odpowiedzialny za śmierć jego matki. Pojawi się broń. Zanim cokolwiek się wydarzy, przeszkadza im strażnik, który informuje ich, że nikt do jutra nie może opuścić tego miejsca. Renee zabiera Lynette do sklepu wypełnionego drogimi kobiecymi ubraniami i uczy ją jak rozkazywać sprzedawczyniom. Przekonana, że jest na zwycięskiej fali Susan udaje się do kasyna i robi duży zakład w pokera. Gregory Itzin ponownie występuje gościnnie jako Dick. Felicia wprowadza się ponownie na Wisteria Lane i twierdzi, że chce zawrzeć pokój z Paulem (kto jej w to wierzy?).

Odcinek 7×19 „The Lies Ill-Concealed” (24 kwietnia)
Tom uczęszcza na biznesowe seminaria. Pojawia się wraz ze swoją żoną Lynette, która czuje się odstawiona na boczny tor. Kobieta żałuje, że nie jest już ważnym zawodnikiem z świecie biznesu. Postanowi udawać bizneswoman ale sprawy potoczą się opacznie. Susan ma niestosowny sen o Paulu. Carlos zabrania Gaby przyjaźnić się z Bree.

Odcinek 7×20 „I’ll Swallow Poison on Sunday” (1 maj 2011)
Gabrielle i jej dzieci zatrzymują się u Bree. Kiedy Bree odkrywa, że nie może odjechać z domu bo jakiś samochód blokuje jej podjazd, postanawia użyć nielegalnych środków i zostaje przyłapana przez właściciela auta, którym jest oficer policji o imieniu Aaron. Policjant wręcza jej wizytówkę prosi o kontakt, kiedy zauważy, że jej sąsiad robi coś podejrzanego. Telefon Juanity i Celi na 911 sprowadza go ponownie do domu Bree.
Paul obawia się, że ma atak serca, ale prawda jest znacznie gorsza. Ktoś go podtruwa. Oczywiście pod informacją „ktoś” możemy być pewni, że chodzi o Felicję. Tom nalega żeby jego pracownik skończył przez weekend ważne zadanie z pracy, pomimo obowiązków rodzinnych.

Odcinek 7×21 „Then I Really Got Scared” (8 maj 2011).
Bree kończy znajomość z Aaronem po tym jak dowiaduje się, że on sprawdzał jej przeszłość. Później ona i Aaron są razem w samochodzie kiedy mężczyzna robi coś zaskakującego (co ma związek z prostytutką). Paul zatrudnia technika laboratoryjnego aby sprawdził jego jedzenie na zawartość trucizny. Susan przyjeżdża na spotkanie w szkole MJ’a – zgłasza się na ochotniczkę aby przywieźć zakąski. Tym razem przywiezie coś gorszego od swojej tradycyjnej, domowej kuchni – przekąski przeznaczone dla Paula!
Alejandro – ojczym Gabrielle pojawia się w Fairview. Gaby będzie zszokowana widząc mężczyznę, który ja molestował. Mężczyzna jednak wyzna jej coś, co częściowo złagodzi podejście Gabrielle.

fot.musicncelebrity.blogspot.com

2 odpowiedzi do “Gotowe na wszystko – co nas jeszcze czeka w 7 sezonie?”

  1. Niby cos sie bedzie dzialo ale w sumie przewidywalne. Zemsta na Paulu i przeciez wiadomo, ze jak sie Carlos dowie, ze syn Bree przejechal jego matke to bedzie wsciekly. Nudny ten 7 sezon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *