Norbert, syn policjantki Olgi, jest szaleńczo zakochany w Justynie (Natalia Rybicka), córce Naczelnika Jana Tarnowskiego (Bogusław Linda). Justyna spotyka się z Markiem i nie jest zainteresowana Norbertem. Ten jednak nie daje za wygraną i za wszelką cenę próbuje zdobyć Justynę. Stale ją nachodzi, jest nachalny, sprawia wręcz wrażenie niebezpiecznego.


Już w jednym z pierwszych odcinków wykradł służbowy pistolet swojej matki i czekał pod domem dziewczyny. Nie wiadomo gdzie tym razem zaprowadzi go obsesyjna miłość i chorobliwa zazdrość.
Justyna stanowczo nie chce umówić się z Norbertem na spotkanie, na co chłopak reaguje agresywnie, rzuca się na nią i próbuje zgwałcić..
Na szczęście do akcji wkracza Staszek i ratuje siostrę. Niestety to dopiero początek poważnych problemów Staszka i Justyny z Norbertem…

Co jeszcze w czwartym odcinku?

Trwa dramat uczestników tragicznego wypadku ratowniczego śmigłowca. Stan Marusarza i Burzy jest stabilny, ale Naczelnik Pogotowia, Jan Twardowski walczy o życie.

Staszek rozpoczyna staż w Pogotowiu Górskim, chce zostać ratownikiem.

Para turystów napotyka w górach na poważne trudności. Zaskoczeni złą pogodą i źle przygotowani
do wędrówki zmuszeni są wezwać pomoc. Niestety połączenie telefoniczne zostaje urwane, pada bateria w telefonie. Nie wiadomo czy udało się skutecznie powiadomić ratowników o położeniu
w górach..

Przez głupi żart imprezowiczów, którzy dla zabawy podają błędna lokalizację poszukiwanych, dochodzi do tragicznej pomyłki – oddział ratunkowy wyrusza w góry nie znając prawidłowego położenia turystów.

Kozak chcąc zdobyć ziemię nie cofnie się przed niczym, dawna przyjaźń z Janem Twardowskim przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Manipuluje przy dokumentacji działki należącej do Pogotowia i przekonuje ratowników, że Naczelnik był gotów do sprzedaży gruntów.

Podczas, gdy Staszek bierze udział w akcji ratunkowej w górach, z jego pokoju ginie komputer i dwa aparaty fotograficzne, z czego jeden należący do Tamary Taszer. Czy celem złodzieja była chęć zysku, czy może ma to związek z tajemniczą nieznajomą?

fot.PR & CSR Specialist