Gwiazda serialu “2XL” - Edyta Jungowska - w wywiadzie na łamach “Angory” odpowiada na pytania dotyczące prowadzeniu domu, gotowania i sprzątania.
Edyta Jungowska zapytana o prowadzenie domu odpowiada - prowadzę samochód, i to zupełnie nieźle. Parkuję bardzo precyzyjnie. Aha, prowadzę się dobrze. Nie szlajam się. Pracuję.

Na pytanie dotyczące gotowania, Jungowska ma odpowiedź – Rzeczywiście nie gotuję. Mój partner dobrze gotuje. Syn Wiktor ma smykałkę do gotowania. W codziennym życiu rodzinnym kilka osób mnie wspiera i jakoś sobie radzimy. Trochę na słoikach od mamy, nikt nie chodzi głodny. Ponadto mam kilka miejsc, do których lubię chodzić; serwują tam obiady domowe, także z dostawą do domu.
A odnośnie sprzątania odpowiada - potrafię, bo na saksach w Niemczech nasprzątałam się po wsze czasy. Ale gdy mi się to zdarza, robię to bardzo dokładnie, z niemiecką precyzją.

Edyta Jungowska gra jedną z głównych ról w “2XL”. Laura to świetny dietetyk, polecany przez klientów. Niestety jej wygląd często nie przekonuje, co więcej – klienci mają trudności z zaufaniem jej – w końcu co to za dietetyk, który sam zmaga się z nadwagą? Laura w przeciwieństwie do Edyty świetnie gotuje. Jej mąż, Karol (Przemysław Sadowski), jest wielbicielem gumbo, sztandarowego dania kuchni Luizjany!
Dziesiąty odcinek “2XL” w najbliższy czwartek o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT!