Hanka i Marek – jednak separacja

Marek wraca z Niemiec. Małżonkowie mieli czas do namysłu – ich decyzja jest zaskakująca – postanawiają się rozstać. Hanka informuje męża, że najlepszym wyjściem w ich sytuacji jest separacja. Chce wraz z dziećmi przeprowadzić się do Warszawy.

Co na to rodzice, a przede wszystkim dzieci?

Trzymaliśmy kciuki za połączenie Hanki z Jaroszym, jednak jest to już niemożliwe (chyba, że Jaroszego zagra inny aktor). Wydaje mi się, że scenarzyści mają obecnie pole do popisu – rozwód Mostowiaków, nowe rodziny, być może nowe dzieci…

A jak Wy uważacie? Powinni rozwalać małżeństwo Hanki i Marka?

Zobaczymy już JESIENIĄ! 😉

fot.plejada.pl

Jedna odpowiedź do “Hanka i Marek – jednak separacja”

  1. z jednej strony nie wyobrażam sobie ich rozstania na stałe… kto jak kto ale oni i rozwód? ale z drugiej strony będąc na miejscu Hanki, nie wiem czy potrafiłabym wybaczyć taka zdradę, a raczej długotrwały romans w „odwieczną” rywalką.. bo o ile teraz Marka może i trochę szkoda, tak pokorny sie zrobił, ale jeszcze nie tak dawno bez skrupułów Hankę zdradzał i jak mówił, kochał też Grażyn, i nawet jak juz sie przyznał przed siostrą do romansu i wszystko zaczęło sie wydawać to i tak jeszcze do Grażyny do łózka się pchał..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *