Hanna dowiaduje się o romansie

Jak informuje se.pl w kolejnych odcinkach „Julii” Monika będzie szantażować Tadeusza. Jeśli mężczyzna nie wypłaci jej miliona złotych o ich romansie dowie się żona.
Janicki zacznie zbierać pieniądze aby uwolnić się od byłej kochanki. Przyparty do muru wyjawi żonie, że miał romans z narzeczoną syna.
Po wyznaniu wyrzuci Monikę z Kliniki Piękna i poinformuje o zdradzie synów.
W odcinku 179 Hanna złoży pozew o rozwód.
Wydarzenia zobaczymy na początku grudnia 2012.

2 odpowiedzi do “Hanna dowiaduje się o romansie”

  1. Moim zdaniem mogli fajnie, dramatycznie pociągnąć ten wątek, a będzie na szybciocha w kilku odcinkach, szast prast pozew, potem wielkie przebaczenie. Scenariusz Julii uważam za niedorobiony i marnujący miejscami potencjał…

  2. Moim zdaniem, odchodząc od tematu Tadeusza, powinni zrobić tak, że Janek jeśli na serio kocha Julię, powinien na jakimś zebraniu w klinice powiedzieć że Ją KOCHA, tak przy wszystkich. A nie kurde. Ale Julia tez zaczyna mnie denerwować, zachowuje się jak dziecko. Nie wie czego chce. Monika ma dziecko z Jankiem, to choć go kocha, idzie do Sławka. Jeśli na prawdę kochała by Janka, byłaby z nim, nie zważając na Monikę. Przecież ona „poroni” czyli już nie będzie w ciąży i Julka z Jankiem będą mogli być razem. Ale nie zdziwiłabym się, żeby Janek nie chciał już jej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *