Hellcats – niezły serial nie tylko dla młodzieży

Przypuszczałam, że historia dziewczyny, która nienawidzi cheerleaderek, a dołącza do ich grupy w całości będzie się opierać na skakaniu z pomponami i  czułych relacjach z chłopakami z futbolowej grupy. A tu miła niespodzianka!
Po pierwsze główna bohaterka Mati – która studiuje prawo – czyli przy okazji jej przygotowań do zawodu będziemy świadkami rozwiązywania kryminalnych przypadków. No może za dużo powiedziane.


Mati nie będzie biegać za bandytami ale już wiadomo, że profesor przyjął ją na staż i razem będą bronić trudnego przypadku. A już wiadomo, że sama postanowiła oczyścić z zarzutów klienta.

Cheerleadereki to rzecz na osobną notkę. Na wyróżnienie zasługuje Savannah, która zrezygnowała z katolickiej szkoły i pokłóciła się ze swoją rodziną. Dziewczyna na początku jest słodka aż do przesady, upierdliwa i pedantyczna. Jednak kiedy poznajemy jej tajemnicę oraz obserwujemy jej związek z Danem zmieniamy o niej diametralnie zdanie.

Jak to przy serialu o specyficznym sporcie będziemy mogli oglądać ekscytujące układy choreograficzne. Ale nie martwcie się serial nie zamęcza podstawowymi krokami, machaniem pomponami i podskokami. Konkretny układ, trwający kilka minut i to nie w każdym odcinku.

Wątki przyjaciół, rodziny i przełożonych Mati są nieźle prowadzone i mogą przynieść zaskakujące zmiany w fabule.
Na wzmiankę zasługuje też toksyczna rodzicielka i trenerka drużyny.

Jestem dobrej myśli co do tej produkcji. Stacja CW jest zadowolona z wyników oglądalności i zamawia kolejne odcinki.

fot. http://www.cwtv.com

Jedna odpowiedź do “Hellcats – niezły serial nie tylko dla młodzieży”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *