Hotel 52 – piąty sezon od 1 marca w Telewizji POLSAT!

Los lubi płatać figle kochankom i gdy wszystko wydaje się być sielanką, stawiać na ich drodze kolejne przeszkody. Nie inaczej będzie w premierowej, 5. serii „Hotelu 52”. Ten sezon zaskoczy nas także zmianami w personelu hotelowym oraz nowymi gośćmi.

Na takie rozwiązanie widzowie „Hotelu 52” czekali naprawdę długo. W najnowszym sezonie tego serialu Natalia (Laura Samojłowicz) i Artur (Krzysztof Kwiatkowski) w końcu będą parą. Postanowią nawet zamieszkać razem. Niestety, sielanka nie potrwa zbyt długo. Na horyzoncie pojawi się dawny przyjaciel Natalii, Marcin (Antoni Paradowski), z którym łączą ją wspomnienia chwil przeżytych w Paryżu.

Co więcej, Marcin rozpocznie pracę na stanowisku konsjerża w Hotelu 52. Codzienne obcowanie ze sobą spowoduje, że dawni znajomi na nowo się do siebie zbliżą. Czy ich przyjaźń przerodzi się w miłość?

Artur podejmie pracę na stanowisku menadżera dopiero co powstającego hotelu. Początkowo trudna współpraca z nowym pracodawcą Wiktorem Prusem (Jacek Koman) zaowocuje sukcesem – okaże się, bowiem że bogate doświadczenie i umiejętności negocjacyjne Górskiego przydadzą się we wstępnej fazie planowania działań. Artur poświęci się nowemu zajęciu bez reszty, na czym ucierpi jego związek. Natalia będzie spędzała coraz więcej czasu z Marcinem… Sercowe rozterki nie ominą również Artura. Wkrótce jego życie wywróci do góry nogami nowa pracownica, Justyna (Marta Juras), którą zatrudni w swoim hotelu.

Igor (Kamil Kula) wciąż nie będzie mógł otrząsnąć się po nagłym zniknięciu Marzeny (Aleksandra Popławska). Będzie czuł żal, że ukochana tak okrutnie i bezdusznie zakończyła z nim związek. Wszelkie próby powrotu do normalnego życia spełzną na niczym. Igor nie będzie zdawał sobie sprawy, że Marzena jest z nim w ciąży. Jedynymi osobami, które poznają sekret Przybylskiej, będą: Michał (Rafał Królikowski) i Andrzej (Marek Bukowski). Czy któryś z nich przerwie zmowę milczenia i wyzna Igorowi prawdę?

Iwona (Magdalena Cielecka), mimo początkowych problemów rodzinnych, powoli wyjdzie na prostą. Zacznie cieszyć się swoim małżeństwem i dostrzeże blaski posiadania rodziny. Piękna menadżerka wpadnie w oko rezydentowi Hotelu 52 – Wiktorowi Prusowi (Jacek Koman). Na wszelkie sposoby spróbuje on zbliżyć się do Iwony. Czy świeżo upieczona małżonka ulegnie czarowi Wiktora?

W hotelu szykują się spore zmiany personalne. Oprócz Marcina (Antoni Paradowski), który obejmie stanowisko konsjerża za Michała Horwata, na recepcję zostanie przyjęty nowy pracownik – Damian (Krystian Kukułka). Marta (Magdalena Lamparska) z kelnerki awansuje na stanowisko recepcjonistki. Jej radości nie będzie podzielał Kuba (Paweł Tomaszewski) – nie spodoba mu się bliska współpraca Marty z nowym kolegą. W Damianie zobaczy prawdziwego rywala… Czy jego obawy okażą się uzasadnione?

Podobnie, jak to było w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości, których wizyta wniesie do serialu zarówno wątki humorystyczne, jak i dramatyczne, zmuszające do przemyśleń. Wśród gwiazd, które gościnnie odwiedzą „Hotel 52”, zobaczymy m.in.: Jolantę Fraszyńską, Andrzeja Młynarczyka, Piotra Gąsowskiego, Cezarego Żaka, Sławomira Orzechowskiego i Dorotę Chotecką.

Autorem zdjęć do najnowszej serii „Hotelu 52” jest Rafał Michalski i Marcin Kukielski. A reżyseruje najnowsze odcinki Franco de Peńa, absolwent Wydziału Reżyserii PWSFTviT w Łodzi, nagradzany na festiwalach na całym świecie za swoje filmy fabularne: „Amor En Concreto” i „Your Name Is Justine”. Serial „Hotel 52” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Akson Studio. Pierwszy odcinek piątej serii zostanie wyemitowany w Telewizji POLSAT już 1 marca 2012 roku o godzinie 21.00. Tak jak było do tej pory, widzowie będą śledzić losy personelu hotelowego oraz gości w 13 odcinkach.

źródło i fot. POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *