Hotel 52 4×08 – już jutro stypa z niespodziankami

Już w najbliższy czwartek stypa i towarzyski afront w „Hotelu 52! 20 października w serialu gościnnie wystąpią wystąpią: Dorota Kwiatkowska-Rae, Andrzej Deskur, Barbara Kałużna i Krzysztof Pluskota.

Do Hotelu 52 zjeżdżają się goście na stypę po Jerzym Hajdarze, bogatym biznesmenie, przyjacielu Mariusza Lipskiego. Wśród żałobników są m.in.: wdowa Izabela (Dorota Kwiatkowska-Rae) i syn Maciej (Andrzej Deskur) oraz Anka (Barbara Kałużna) i Piotr (Krzysztof Pluskota) – pracownicy Jerzego.

Okazuje się, że ostatnią prośbą zmarłego było wyświetlenie DVD z jego pożegnaniem dla rodziny. Projekcja tego nagrania staje się wielkim zaskoczeniem dla wszystkich żałobników – okazuje się, że Izabela zdradzała Jerzego. Hajdar przedstawia z zaświatów dowody jej niewierności. Co więcej, cały swój majątek zapisuje Ance i Piotrowi, rodzinie pozostawiając jedynie zadłużoną fabrykę. Stypa kończy się towarzyskim afrontem.

Artur (Krzysztof Kwiatkowski) mieszka z Aśką (Monika Mrozowska). Dziewczyna wynajęła mu wolny pokój i bardzo dobrze czują się w swoim towarzystiwe. Aśka ma zostać zwolniona za zredagowanie tekstu audiobuka, a dokładnie wycięcie z niego kilkunastu zdań. Wydawnictwo boi się procesu z autorem, który jest niezadowolony ze zmian. Artur (Krzysztof Kwiatkowski) postanawia zaangażować się w sprawy Aśki i z pomocą Kuby (Paweł Tomaszewski) przekonać autora książki do zaakceptowania poprawek.

Kwitnie romans między Igorem (Kamil Kula) i Marzeną (Aleksandra Popławska).

Emisja 8 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 20 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

2 odpowiedzi do “Hotel 52 4×08 – już jutro stypa z niespodziankami”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *