Hotel 52 6×03 – Powrót Igora. Co jeszcze wydarzy się w odcinku?

ODCINEK 68 / EMISJA 20.09.2012
GOŚCINNIE: Dorota Kudek, Agnieszka Sienkiewicz, Mateusz Janicki

Niespodziewana wizyta Igora
Igor (Kamil Kula) postanawia odwiedzić rodziców. Od momentu gdy wyjechał z Marzeną (Aleksandra Popławska) i dzieckiem do Niemiec, nie był w domu. Wiezie ze sobą 6-ciomiesięcznego wnuka Krzysia (Konstanty Dobies). Marzena została w domu. Wkrótce okazuje się, że Igor uciekł od Przybylskiej. Od przeprowadzki nie może się z nią porozumieć. Potrzebuje odetchnąć w rodzinnych stronach. Marzena po porodzie w ogóle nie zajmuje się dzieckiem. Cały ciężar opieki nad niemowlakiem spadł na Igora.

Personel Hotelu 52 wita Igora radośnie. Od dawna nikt nie miał od niego żadnych wieści. Wszyscy zasypują go pytaniami. Gratulują odważnej decyzji – nie dość, że postanowił wychowywać nie swoje dziecko, to jeszcze wyprowadził się za granicę. Szwedowi jest trudno patrzeć na swoje stare życie. Czuje swego rodzaju tęsknotę. Czyżby żałował wszystkich swoich decyzji?

Sara znowu odprawia z kwitkiem
Sara (Klaudia Halejcio) znowu zostaje obsypana kwiatami – tym razem przyniósł je były chłopak. Ponieważ nie mógł się zdecydować, jakie kwiaty najbardziej pasują do Wyrzykowskiej, przyniósł jej aż trzy bukiety. Sara odprawiła chłopaka z kwitkiem, tłumacząc Marcie (Magda Lamparska), że nie lubi niezdecydowanych mężczyzn.

Czy panie „wezmą się za łby”?
Iwona (Magda Cielecka) przychodzi do pracy zdenerwowana. Rozstawia pracowników po kątach. Lucy (Lucyna Malec) od razu węszy intrygę – jest przekonana, że zły nastrój menedżerki spowodowany jest obecnością w Hotelu 52 byłej żony Andrzeja (Marek Bukowski), Beaty (Ada Fijał). Tylko czeka, aż panie „wezmą się za łby”. Telefon od Igora (Kamil Kula) i informacja o jego niezapowiedzianej wizycie w końcu uspokoją Iwonę. Jej serce skruszy widok rozkosznego wnuka. Czy jednak szczęście rodzinne potrwa dłużej? Szwed przywiezie ze sobą niewesołe wieści…
Beata obawia się, że fakt bycia byłą żoną Andrzeja, może wpłynąć na jej zatrudnienie w Hotelu 52. Na dodatek Iwona wciąż nie podpisała z nią umowy. Nie zdaje sobie sprawy, że powód niedopięcia sprawy zatrudnienia jest bardziej prozaiczny – menedżerka do tej pory wciąż zaabsorbowana była myślami o Igorze. Beata ostatecznie wybucha w obecności personelu i krzyczy na Iwonę. Wyjdzie na jaw, że nie tylko niepodpisana umowa leży jej na sercu…
W szatni na zapłakaną szefową sali natrafia Robert (Jakub Mazurek). Beata, czując, że nie może dłużej być sama ze swoimi myślami, zwierza się kelnerowi. Wyjawia, że nie może pogodzić się z niesprawiedliwością losu. – Zrujnował jej życie – wyjaśnia serialowa Beata. – Zostawił na lodzie z długami i dłużnikami. A teraz ma żonę, syna, wnuka, moja bohaterka z kolei nie ma nic.

Miłość przez Internet
W restauracji Hotelu 52 spotykają się Sylwia Pochwalska (Agnieszka Sienkiewicz) i Tomasz Waszkiewicz (Mateusz Janicki). Para poznała się przez Internet. Wymienili ze sobą dziesiątki listów. Teraz w końcu udaje im się zobaczyć na żywo, a wszystko dzięki niespodziewanemu przyjazdowi Tomka, żołnierza służącego na misji w Afganistanie. Oboje będą sobą zauroczeni. Czar jednak pryśnie, gdy wyjdzie na jaw, że autorką listów była nie Sylwia, lecz jej starsza siostra Anka (Dorota Kudek). Niezręczną sytuację zagęści dodatkowo pewna informacja dotycząca Tomka…

Filip Bobek dołącza do obsady serialu!
W Hotelu 52 zjawia się Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Jest zainteresowany pracą na stanowisku konsjerża. Ma bogate doświadczenie – pracował jako konsjerż w hotelu w Paryżu. Niewyparzony język spowoduje, że zostanie odesłany z kwitkiem jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. Uwaga rzucona przez Tomasza w kierunku Iwony (Magda Cielecka) nie spodoba jej się na tyle, że nawet nie będzie chciała poświęcić mu chwili. Niezrażony Rusiecki postanowi jeszcze raz odwiedzić Hotel 52. Bardzo zależy mu na nowej pracy.

Emisja 3. odcinka szóstej serii „Hotelu 52” 20 września o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

źródło i fot. Polsat S.A.

3 odpowiedzi do “Hotel 52 6×03 – Powrót Igora. Co jeszcze wydarzy się w odcinku?”

  1. No to Marzena nieźle urządziła Igora. Sam zajmuje się dzieckiem, które nie jest jego… A Kamil – rewelacja, wygląda świetnie.

  2. Jestem pod wrażeniem Igora: nie dość, że świetnie wygląda to jeszcze zdobył się na taką decyzję, wychować samotnie nie swoje dziecko, brawo! Spoważniał… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *