Hotel 52 – 7 nazwisk aktorów, którzy wcielą się w gości w 6 sezonie

Hotel 52 z szóstym sezonem powraca 6 września 2012.
Z pewnością w jednym z epizodów zobaczymy Sonię – Anitę Sokołowską jako uciekającą pannę młodą, której pomogą Natalia i Artur. Kobieta nie będzie chciała wyjść za bohatera, w którego wcieli się Łukasz Konopka. Okaże się, że Sonia zdradziła swojego narzeczonego i spodziewa się dziecka z innym. Czy jej niedoszły mąż Norbert wybaczy ukochanej? Dowiemy się  jesienią.

Kolejna para, która zamelduje się w Hotelu to Janusz i Magda.
Para przyjedzie do Warszawy aby odebrać wyniki badań, które potwierdzą ich płodność.  Janusz ma już dziecko z poprzedniego związku, dlatego to Magda martwi się, że nie może zostać matką – w tej roli zobaczymy Annę Cieślak. Partnerować jej będzie Piotr Polk.

Hania – Elżbieta Romanowska pojawi się w Hotelu 52 przekonana, że jest umówiona na randkę. Zamiast mężczyzny w pokoju będą czekać na nią dzieci, które przeprowadzają casting na nową mamusię.

Ostatnio pojawiła się informacja, że w jednym z epizodów pojawi się Aneta Zając, która wcieli się w seksowną Malwinę. Jej partnerem będzie kolega z planu „Pierwszej miłości” – Łukasz Płoszajski.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *