Hotel 52 z szóstym sezonem powraca 6 września 2012.
Z pewnością w jednym z epizodów zobaczymy Sonię - Anitę Sokołowską jako uciekającą pannę młodą, której pomogą Natalia i Artur. Kobieta nie będzie chciała wyjść za bohatera, w którego wcieli się Łukasz Konopka. Okaże się, że Sonia zdradziła swojego narzeczonego i spodziewa się dziecka z innym. Czy jej niedoszły mąż Norbert wybaczy ukochanej? Dowiemy się  jesienią.

Kolejna para, która zamelduje się w Hotelu to Janusz i Magda.
Para przyjedzie do Warszawy aby odebrać wyniki badań, które potwierdzą ich płodność.  Janusz ma już dziecko z poprzedniego związku, dlatego to Magda martwi się, że nie może zostać matką - w tej roli zobaczymy Annę Cieślak. Partnerować jej będzie Piotr Polk.

Hania - Elżbieta Romanowska pojawi się w Hotelu 52 przekonana, że jest umówiona na randkę. Zamiast mężczyzny w pokoju będą czekać na nią dzieci, które przeprowadzają casting na nową mamusię.

Ostatnio pojawiła się informacja, że w jednym z epizodów pojawi się Aneta Zając, która wcieli się w seksowną Malwinę. Jej partnerem będzie kolega z planu “Pierwszej miłości” - Łukasz Płoszajski.

fot.Polsat S.A.