Hotel 52 – co w trzecim sezonie?

Już po raz trzeci wracamy do luksusowego hotelu w Warszawie. Od dnia premiery serial cieszy się niesłabnącą popularnością i ma wierną, wielomilionową widownię. Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w „Hotelu 52”! Gościnnie towarzyszyć im będą największe polskie gwiazdy.

Co nowego u bohaterów?

„W nowych odcinkach kontynuujemy opowieść o perypetiach miłosnych i zawodowych głównych postaci, ale zostaną również rozwinięte wątki bohaterów dotąd pozostających nieco w cieniu. Każdy z członków personelu Hotelu 52 i gości, którzy tu zawitają, wydaje się skrywać wstydliwy sekret lub zagadkę z przeszłości, oczekującą ujawnienia. W hotelowych apartamentach dzieją się najdziwniejsze rzeczy, a na porządku dziennym są historie miłosne i kryminalne dramaty.”

Wiemy już, że Artur i Natalia zostaną przyjaciółmi i zaczną układać nowe związki. Natalia z Tomkiem, a Artur z Dorotą.

Związek Iwony (Magdalena Cielecka) i Michała (Rafał Królikowski) osiąga wreszcie względną stabilność. Żona Michała (Dominika Bednarczyk) wyprowadza się do innego miasta, a rozwód tych dwojga jest w toku. W momencie, kiedy wszystko wskazuje na to, że ich sytuacja zmierza ku dobremu, Michała i Iwonę zaskakuje wiadomość, która może rozdzielić tę parę na zawsze. W tym samym czasie Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem (Kamil Kula). Nie jest to łatwe, bo chłopak jest w szoku. Nie ma ochoty z nią rozmawiać – od kiedy dowiedział się, że jest jego matką, a nie siostrą. Igor postanawia odnaleźć swojego ojca, czym Iwona nie jest zachwycona. W życiu jej syna coraz ważniejszą rolę zaczyna odgrywać jego współlokatorka Julka (Justyna Wasilewska) – dziewczyna staje się najbliższą przyjaciółką Igora, a być może i kimś więcej.
Trzeci sezon „Hotelu 52” rozwinie wątki bohaterów , którzy dotąd pozostawali na drugim planie. Artur zaprzyjaźni się z barmanem Robertem (Jakub Mazurek) i pozna jego tragiczną przeszłość. Lucy (Lucyna Malec) będzie wreszcie musiała zmierzyć się ze swoim alkoholizmem, bo pijaństwo może przypłacić nawet zwolnieniem z pracy.


Tradycyjnie w „Hotelu 52” zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów! W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Stefano Terrazzino, Łukasza Nowickiego, Krystiana Wieczorka, Katarzynę Maciąg, Marię Niklińską i Piotra Roguckiego. W rolach obsługi hotelowej znów zobaczymy m.in. Kamila Kulę, Jakuba Mazurka, Pawła Tomaszewskiego, Marzenę Trybałę, Lucynę Malec, Magdalenę Stużyńską i Magdalenę Kumorek.

Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio.Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorami scenariusza: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska, Wojciech Szarski.
Serial będzie emitowany w każdy czwartek o godz. 21.00. Pierwszy odcinek trzeciej serii widzowie będą mogli obejrzeć 24 lutego 2011r.

źródło: polsat.com.pl

11 odpowiedzi do “Hotel 52 – co w trzecim sezonie?”

 1. Bardzo dobrze, ze nas posluchali i beda rozwijac bardziej pracownikow i watki z nimi zwiazane 🙂 Ciesze sie na wiecej Lucy. Igor i Julka jakos mi nie pasuje do niego ta dziewczyna. Zacieram rece i czekam 😀

 2. Życie się bohaterom wali, związki się sypią, zmiany, depresje, alkoholizm Lucyny, a Ines interesuje kto będzie gotował 😛

 3. Króówka, ależ nie chodzi o to, kto będzie gotował 😀 Przecież w nim jest na zabój zakochana Kaśka i jego wyjazd do córeczki wywołał u niej depresję 😀

 4. Piotr Rogucki z Comy genialnie! Mało kto wie, że wokalista skończył Szkołę teatralną i ma świetny warsztat aktorski. Polecam Wam go w filmie Skrzydlate świnie, gdzie według mnie przyćmił swoją rolą Małaszyńskiego. Co go sprowadzi do hotelu? Ciekawe w kogo się wcieli. Ale mam nadzieję, że dostanie do zagrania postać komediową. Strasznie się cieszę z powodu jego obecności.

 5. Roguc!!!!!!!!!!
  Ale się cieszę ,że go zobaczę w tv.
  Jest świetnym muzykiem ale i aktorem…
  Już 26-02 zobaczę go na koncercie w Katowicach :D:>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *