Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie już jutro w Ipla!

Już od jutra dostępne bedą w telewizji internetowej ipla kolejne sezony najpopularniejszych seriali Telewizji POLSAT -„Hotelu 52” i „Szpilek na Giewoncie”. Tylko użytkownicy ipla będą mogli obejrzeć najnowsze odcinki swoich ulubionych seriali wcześniej niż widzowie przed telewizorem!

Na antenie Polsatu premierowe odcinki nowych sezonów będzie można zobaczyć w czwartek 24 lutego. W ipla będą dostępne już jutro, czyli na tydzień przed premierą telewizyjną.
Po raz trzeci otworzą się dla widzów drzwi luksusowego „Hotelu 52″, w którym przeplatają się miłosne historie, kryminalne dramaty, zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy, które nie pozwalają personelowi odetchnąć. Każdy kto zawita do Hotelu 52, wydaje się skrywać wstydliwy sekret lub zagadkę z przeszłości, oczekującą ujawnienia. Rozwiną się również wątki bohaterów, którzy dotąd pozostawali na drugim planie.
Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów, a przede wszystkim ulubione postaci i zakopiańskie krajobrazy – to wszystko czeka na widzów w drugim sezonie „Szpilek na Giewoncie”. Zobaczą dobrze znanych bohaterów, bez których szczególnie panie, nie wyobrażają sobie czwartkowych wieczorów: nieziemsko przystojnego Bartka (Krzysztof Wieszczek) oraz sympatycznego Niedźwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa).

Będziecie oglądać? Czy czekacie na premierę w TV?

fot.Polsat

2 odpowiedzi do “Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie już jutro w Ipla!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *