Hotel 52 od 6 września – co nas czeka?

Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają. Pod tą tezą z pewnością może się podpisać Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować spalony Hotel 52. Czy starczy jej wytrwałości by zadbać także o miłość?

W szóstej już serii poznamy dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski).

W przeszłości los ciężko doświadczał Natalię. Jak dotąd udawało jej się wychodzić z tych starć obronną ręką nie tylko dzięki sile charakteru, ale także dzięki wsparciu zakochanego Artura. Teraz gdy wreszcie zaakceptowała jego chęć robienia kariery i dążenia do sukcesu z dala od gościnnych progów Hotelu 52 nastał czas na spokojny związek, a może nawet dziecko…? Czy jednak ich szczęście będzie trwałe? A może przeminie, gdy na horyzoncie znów pojawi się Kajtek (Gabriel Piotrowski)? Niepokorny tancerz jest tak różny od „poukładanego” Artura… Czy Natalia zapragnie odmiany?

To jednak nie koniec niespodzianek. W hotelu zajdą spore zmiany personalne. Za pulpitem konsjerża stanie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek), który jako przystojny, młody mężczyzna będzie budził ciekawość personelu żeńskiego, sam jednak będzie stronił od kobiet oraz jakichkolwiek relacji towarzyskich z personelem. Czy ukrywa jakąś tajemnicę? Obok Marty (Magdalena Lamparska) na stanowisku recepcjonistki zatrudniona zostanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka bez skrupułów będzie odrzucać kolejnych adoratorów, aż do momentu, gdy „trafi kosa na kamień”. Kto będzie tym szczęśliwym wybrańcem? Szefową sali restauracyjnej zostanie przedsiębiorcza… eks żona Andrzeja (Marek Bukowski) Beata (Ada Fijał). Jak na to zareaguje Iwona (Magdalena Cielecka), która po raz kolejny jest zmuszona pracować z eks swojego mężczyzny?

Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Anna Cieślak, Joanna Koroniewska, Piotr Polk, Anita Sokołowska, Maciej Zakościelny. Specjalnymi gośćmi będą też znani z anteny Polsat Sport komentatorzy Mateusz Borek oraz Paweł Wójcik.
Producentem „Hotelu 52” jest Akson Studio. Reżyserem 6. sezonu „Hotelu 52” są Grzegorz Kuczeriszka, Radosław Piwowarski oraz Łukasz Wiśniewski, a autorem zdjęć Marcin Kukielski.

Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 6 września o godz. 21.00.

fot.Polsat S.A.

3 odpowiedzi do “Hotel 52 od 6 września – co nas czeka?”

  1. Filip Bobek w nowej roli w tym samym serialu? 😉
    Może sekretem konsjerża Tomasza jest fakt, że zmuszony przez okoliczności musiał przez jakiś czas udawać Huberta Dębskiego lekarza, syna wybitnego medyka? 😀

  2. a może rozwiązanie jest bardzo proste, Tomasz Rusiecki mógłby byc wynikem skoku w bok prof.Debskiego i stąd to podobieństwo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *