Hotel 52 streszczenia odcinków 5-7

Iwona i Michał bardzo wspierają się w pracy. W kolejnych odcinkach ich relacje przeniosą się do sypialni…
Przeczytajcie streszczenia

Odcinek 5

Po wyrzuceniu nieuczciwego szefa w hotelowej kuchni panuje chaos. Iwona próbuje znaleźć kogoś na to stanowisko. Natalia zatrudnia Pawła Sadybę, kolegę Kaśki. Kucharze buntują się przeciw nowemu szefowi. Tymczasem w hotelu odbywa się aukcja księgozbioru i pamiątek po wybitnej aktorce. Nieoczekiwanie pojawia się dziadek Natalii. Niemal natychmiast dochodzi do spięcia między krewnymi. Natalia, próbując załagodzić sytuację, kupuje na aukcji pamiętniki aktorki, na których zależało dziadkowi.
Odcinek 6 – Romans Michała i Iwony
Kuba odkrywa w hotelu nielegalną erotyczną sesję fotograficzną. Natalia zmuszona jest interweniować. Zaniepokojony nieobecnością Iwony Michał wychodzi z pracy i jedzie do niej. Iwona jest wdzięczna za troskę. Tłumaczy powody nieobecności w pracy ostrym konfliktem z Natalią. Zastanawia się, czy zwolnić się z hotelu. Michał i Iwona nie potrafią dłużej tłumić uczuć. Po raz kolejny nawiązują romans. W hotelu zjawia się Czarek, mąż pokojówki Joli.

Odcinek 7

Nad Warszawą od dwóch dni unosi się mgła. Lotnisko nie przyjmuje i nie wypuszcza żadnych samolotów. Hotel przeżywa oblężenie. Natalia nie jest w stanie zapanować nad sytuacją. Iwona decyduje się wrócić na stanowisko. W hotelu przebywa Marek, który wraz z siedmioletnim Piotrkiem czeka na wracającą zza oceanu żonę, Renatę. Mężczyzna dowiedział się, że nie jest biologicznym ojcem chłopca. Tymczasem w hotelu zatrudnia się Dorota, była dziewczyna Artura.

fot.se.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *