House i ślub…

Jednak nie ten, którego każdy fan pary House & Cuddy się spodziewał.
Reszta poniżej, aby nie psuć fanom przyjemności.

Gregory ożenił się z sympatyczną Dominiką, która stara się o zieloną kartę. Dziewczynę gra Polka! Karolina Wydra. Okazuje się, że postać nowej żony będzie pojawiać się w kolejnych odcinkach, jak również w ósmym sezonie.

Cuddy udawała, że jej to nie obchodzi, chociaż w ostatnich scenach było widać, że ślub jej ukochanego wywarł na niej spore wrażenie. Wilson pocieszyciel i prawdziwy przyjaciel. Odnoszę wrażenie, że byłby idealnym parterem dla Cuddy.

Niezły wątek medyczny. Bezdomny pacjent, który nie może jeść zielonych warzyw okazał się mordercą, który zjada swoje ofiary.

House poza fikcyjnym ślubem, założył w gabinecie telewizję kablową, woził się specjalnym wózkiem akumulatorowym dla niepełnosprawnych i gigantycznym Monster Truckiem. Jego „żona” masowała i dbała o urodę jednego z członków jego załogi – Foremana.
I było cynicznie, momentami śmiesznie, doktorek bawił się jak za starych, dobrych lat… jednak mam wrażenie, że akcja zatoczyła koło.

Czy Dr House z żoną i bez Cuddy to dobry pomysł? Jeszcze nie wiem. Mam nadzieję, że scenarzyści postanowią jeszcze uratować wątek miłosny.

fot.http://www.fanpop.com

Jedna odpowiedź do “House i ślub…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *