I jak Rafałek? – po odcinku pierwszym

Hotel 52 wrócił w czwartej serii i mimo obaw zaskoczył jakością. Bardzo dobry dobór aktorów, którzy wcielają się w role hotelowych gości.
Mój ulubieniec Sławomir Orzechowski tym razem zagrał ojca Edyty i właściciela firmy, która produkuje bieliznę. Ma swojego pupila – przyszłego zięcia, piłkarza i skończonego idiotę – w tej roli świetny Andrzej Młynarczyk. Rafałek lubi kobiety, a z narzeczoną żyje w celibacie.

Podczas kręcenia reklamy na jaw wychodzi fakt, że Rafałek miał przygodny seks z pilotką, która poharatała mu plecy. Naprawdę świetna rola Młynarczyka, który wcielił się w piłkarza. Nie będę rzucać nazwiskami ale Mazurek mi kogoś przypomina 😉 W sensie polskiego piłkarza.

Zmiany, zmiany, zmiany. Konsjerż wypada z gry, Artur odchodzi z Hotelu 52, kelnerka Marta ma nowego adoratora, a Kuba nie jest z tego powodu specjalnie szczęśliwy.

Nowi. Recepcjonista i konsjerż. Damian i Marcin. Pierwszy jest sympatyczny, drugi to totalny bufon i jak widać po pierwszym odcinku we Francji coś go łączyło z Natalią. Obaj panowie zapuszczają włosy – nie dodaje im to uroku. W przeciwieństwie do Kamila Kuli, który od lat wciela się w rolę Igora.

Błażej popełnij samobójstwo, Andrzej zostaje oczyszczony z zarzutów, a Igor traci Marzenę, która spodziewa się jego dziecka.

Kobiety w serialu wyglądają lepiej niż kiedykolwiek.

Jak zawsze twierdziłam – odcinek tworzą hotelowi goście. Tym razem było bardzo dobrze. Świetny wątek, genialny dobór aktorów. Wartka akcja, dobrze zmieszana z losami pracowników hotelu. Jak zwykle brakowało mi Lucy 😉
4 bobry.

3 odpowiedzi do “I jak Rafałek? – po odcinku pierwszym”

  1. Kobiety w serialu wyglądają lepiej niż kiedykolwiek… Nie powiedziałabym. O ile Cielecka była, jest i będzie piękna, tak samo Popławska – ma coś w sobie, o tyle Samojłowicz oszpecono nową fryzurą. Nie podoba mi się, jak dla mnie wygląda źle. Ale to oczywiście moja opinia. Nie podoba mi się kolejny absztyfikant Natalii. Tym razem z Paryża. No ale jakoś trzeba skłócić Lipską i Artura, bo to niemożliwe żeby sielanka trwała przez bite 13 odcinków! Tak samo Damian. Przyzwyczaiłam się do myśli, że Marta i Kuba w końcu muszą być razem, a tutaj komplikacja.
    Orzechowski i Młynarczyk świetni, do nich nie mam zastrzeżeń. Tak samo jak do mojego ukochanego trio – Cieleckiej, Bukowskiego i Kuli. Za nimi tęskniłam najbardziej. Oni trzymają poziom.

  2. AvantQueTuDis chodziło mi raczej o fryzury Pań, które wysilały się w poprzednich seriach z marnym skutkiem i naprawdę uszka Mickey mouse nie były najlepszą alternatywą dla właścicielki hotelu. Warkoczyki, setki oszpecających kucyków, koczki i loczki 🙂 Już pisałam o tym wcześniej, w recenzjach 🙂 Proste fryzury wygrywają i dają radę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *