Ostatnia grupa pomocy domowych, sprzątaczek i niań. W piątek głosowanie finałowe.
Głosujcie, a ja już myślę o kolejnych kandydatach :)

Zuzanna Karaś - Tylko miłość

Niezbyt pomocna, wręcz leniwa, ale uwielbiana przez Lusię - córeczkę Rafała. Roztrzepana, marząca o zrobieniu kariery jako tancerka.

Kobieta pracująca - Czterdziestolatek

Najsławniejszy pracownik w serialach polskich. W swojej karierze miała epizod “gosposi”. Kiedy inżynier awansował pojawiła się z ogłoszenia, którego nikt z domowników nie dawał. Niestety nie zagrzała miejsca w mieszkaniu Karwowskich.

Ratajowa - U Pana Boga w ogródku

Gospodyni księdza. Pomaga swojemu pracodawcy w wyrobie kiełbas i domowych nalewek. Nie przebiera w słowach.

Oksana - Usta usta

Pracuje u Kornatowskich, na “wyraźną prośbę” Agnieszki. Pochodzi z Ukrainy. Opiekuje się Stasiem. Robi wokół siebie zamieszanie i bez przerwy wydzwania.
Zwalniana i zatrudniana przez Krzysztofa, który chciał nawiązać z nią bliższe relacje. Jak zwykle wszystko okazało się pomyłką.

Gabriela Kalita - Na dobre i na złe

Pomoc domowa i przyjaciółka rodziny, bardziej traktowana jak babcia. Opiekowała się Kubą, później jego dziećmi. Gotuje, sprząta ale też wspiera rodzinę w najtrudniejszych chwilach.

Magdalena Złotopolska - Złotopolscy

Z pomocy domowej i opiekunki dzieci Marcysi stała się właścicielką połowy majątku i sołtysową. Żona Andrzeja, który wyjechał. Obecnie żona Chrisa Złotopolskiego (syna Julii i Dionizego).

Antoni Rapacki - Tancerze

Trochę sprzątacz, woźny i złota rączka. Pomaga Helenie, którą bardzo szanuje w opiece nad szkołą. Były technik teatralny. Dobry i uczynny. Ma szacunek u młodzieży - szczególnie zaprzyjaźnił się z Piotrem.

n
Gosposia w serialu - IV grupa
View Results

fot.polsat.pl, http://streemo.pl, magdam.plejada.pl, http://wiadomosci.gazeta.pl, tvp.pl