Tak jak pisałam wcześniej do grupy pomocy domowej zaliczyłam wszystkiego rodzaju nianie, sprzątaczki, a nawet kamerdynera :)
Zapraszam do głosowania!
Dwoje bohaterów z każdej sondy powalczy w finale!

Pani Stenia - Klan

Długoletnia sprzątaczka i pomoc domowa u “doktorostwa”. Pani Stenia zdążyła nauczyć się podstaw obsługi Internetu i znaleźć wielbiciela.

Frania Maj - Niania

Do domu Skalskich trafiła przypadkiem. Szybko została nianią, przyjaciółką rodziny, a ostatecznie mamą i żoną pana domu. Błyskotliwa, obdarzona poczuciem humoru i charakterystycznym śmiechem. Często wpada w kłopoty.

Tomasz Czajka - i kto tu rządzi

Wdowiec, który musi opiekować się nastoletnią córką. Sportowiec, doznał kontuzji i dla dobra dziecka postanowił wyprowadzić się z Pragi do Konstancina. Trafia do domu Agaty Batyckiej, u której zajmuje się praniem, sprzątaniem i gotowaniem. Przyjaźń między “gosposiem” a panią domu powoli przeradza się w uczucie.

Anka Mazurek - Klub Szalonych Dziewic

Niespokojna dusza. Rzuciła studia żeby móc podróżować. Żadnej pracy się nie boi. Sprząta i opiekuje się dziećmi Darii Branieckiej. Ratuje ją również przed kompromitacją.

Natalia Borowik - Ojciec Mateusz

Zrzędliwa, zabawna gosposia księdza proboszcza, która chce chronić pracodawcę przed złem całego świata. Słynie z antytalentu kulinarnego. Nieszczęśliwie zakochana i oszukana.

Zosia - Alternatywy 4

Gosposia u Dąb-Rozwadowskiego. Zna się na karaluchach. “Ma ochotę na chwileczkę zapomnienia” w ramionach Kubiaka - męża śpiewaczki.

Helenka - Magda M

Gosposia u Waligórów. Mimo niepracującej żony właściciel kancelarii zatrudnia pomoc domową, która sprząta, gotuje i opiekuje się dziećmi.
Nie wtrąca się w problemy małżeńskie, zawsze służy pomocą. Ma dobre podejście do dzieci.

n
Idealna gosposia w serialu - I grupa
View Results

fot.e-fakt.pl, tvp.pl,www.wiadomosci24.pl, ksd.plejada.pl, tvn.pl, se.pl, http://www.alternatywy4.net, filmpolski.pl