Druga grupa “pomocy domowych”.
Jak zwykle dwie, które uzyskają największą liczbę głosów pojawią się w finale!
Zobaczcie kto tym razem powalczy o tytuł i zaszczyty. Jak zwykle zapraszam do głosowania.

Michałowa - Ranczo

Gospodyni księdza, uparta i złośliwa. Jednak ma serce po odpowiedniej stronie i zawsze wstawia się za słabszymi. Najlepiej poinformowana osoba w Wilkowyjach. Obecnie stateczna mężatka.
Niestabilna emocjonalnie.

Ciocia Stasia - Klan

“Bożeszty mój!” Przybyła ze wschodu jako rodzina ale u Chojnickich pełni rolę gosposi na cały etat. Niby Elżbieta kryguje się, a po co ciocia tyle nagotowała, jednak nie wzbrania się przed przyjęciem pomocy w umyciu okien. Obecnie szczęśliwa żona Jeremiaszka. W każdej chwili gotowa do “zaparzenia czaju”.

Adela Wyrwał - Na Wspólnej

Gosposia w domu Dudków. Urzekła Izę talentami kulinarnymi i umiejętnością perfekcyjnego sprzątania. Studentka Jerzego, z talentem grafomańskim. Zamieszana w aferę książkową. Niestety okazała się naiwna i dobrodusznie sprzedała tajemnicę Dudków.

Asia Koryn (Budzisz) - Londyńczycy

Utalentowana charakteryzatorka miała w swojej londyńskiej karierze epizod z pracą gosposi. Trafiła do domu milionerów aby opiekować się Alvinem Foxem - maklerem i panem domu. Za niego jeździła na rowerku i biegała z krokomierzem. Lojalność wobec pracodawcy nie pozwoliła jej na przekazanie danych z jego laptopa w niepowołane ręce.

Henryk Wojciechowski - M jak miłość


Pomocnik Marty na pełen etat. Brat Norberta - ojca Łukasza i Ani, który zostaje przygarnięty przez rodzinę sędzi. Ciapowaty safanduła o wielkim sercu.
Uwielbia opiekować się córeczką Marty, pierze, gotuje, a nawet doradza bratowej w doborze kolorów.

Anna Wrońska - Dom nad rozlewiskiem

Matka z patologicznej rodziny. Kiedy jej córeczka zostaje zamordowana kobieta sama postanawia wymierzyć sprawiedliwość. W ramach swojej pokuty zatrudnia się na plebani, gdzie jest wykorzystywana przez matkę księdza.
Ostatecznie trafia pod dobre skrzydła Małgosi.

Monika Masławska - Tygrysy Europy

Niania, a raczej nauczycielka dzieci. Wynajęta przez Nowaka do edukowania swoich pociech, które znają na wyrywki historię USA, a zasady polskiej ortografii są dla nich obce. Musi pracować aby utrzymać siebie i matkę. Zakochuje się w szoferze Nowaków - Jacku.

n
Idealna pomoc domowa w serialu - I grupa
View Results

Idealna gosposia w serialu - I grupa

fot. vanesska144.blog.onet.pl, http://www.m-jak-milosc.pl/, tvp.pl, fakt.pl, szkola-atelier.pl,