Idealna gosposia w serialu – III grupa

Trzecia grupa pomocy domowych… i nie tylko.
Zapraszam do głosowania!

Konrad – Niania

Niezwykle inteligentny i błyskotliwy komentator życia rodzinnego i wzajemnych relacji członków rodziny. Uwielbiał droczyć się z Karoliną. Służył radą i pomocą.

Mariola Kaczorek – Klan

Pomoc domowa rodziny Koziełłów, a później profesora Deptuły. Jej umizgi i obiadki podziałały na wdowca, który niebawem zaproponował Marioli małżeństwo. Szkoli głos.
Obecnie spodziewa się dziecka.

Jasiunia – Blondynka

Wdowa zakochana w swoim pracodawcy. Przewrażliwiona i nerwowa, jednak dla Dr Fusa jest w stanie zrobić wszystko. Niejednokrotnie wybawiła go ze sporych opresji.
Nie ufa ludziom.

Józefina Lasek – Plebania

Gospodyni na plebanii w Tulczynie, obecnie w Hrubielowie, matka Barbary i opiekunka Haliny. Słynie z dobrej kuchni. Przez wszystkich nazywana „Babcią Józią”.

Jadzia – Rodzina Zastępcza

Zatrudniona u „Jędrulów”. Sprząta i gotuje. Dobra, prostolinijna i poczciwa kobieta ze wsi, która ma absorbującego męża. Jego wizyty podnoszą kobiecie pensję.
Pełna mądrości życiowej.

Pokojówka Jola – Hotel 52

Sprząta w hotelu. Do pracy przy obsłudze gości zmusiła ją trudna sytuacja życiowa. Ma męża alkoholika i mroczną przeszłość. Okazuje się, że popełniła błąd jako pielęgniarka.
Dyskretna i pracowita.

Pani Władzia – W Labiryncie

Gosposia Hanisza, później Sucheckich. Krzyż Pański miała ze swoją drugą panią, która wymyślała jej co rusz to nowe atrakcje. Niejednokrotnie wywracała oczami. Zakochana we wnuku gospodarzy.
Dobra i uczynna.

fot. niania.onet.pl,http://www.tvp.pl/, wp.pl, plejada.pl,

8 odpowiedzi do “Idealna gosposia w serialu – III grupa”

 1. Hmm…
  bardzo lubię Jadzia – Rodzina Zastępcza…
  i
  Konrad – Niania…

  ale wolę Kondzia no i jego wybieram 😀

 2. O kurcze… Choć nie oglądam Plebanii ogromną sympatią darzę Babcię Józię (chyba bardziej przez Ziarno), Nani też nie oglądałam regularnie a Konrada lubię, no i lubię Ciocię Jadzię…
  Jednak Józefina! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *