Trzecia grupa pomocy domowych… i nie tylko.
Zapraszam do głosowania!

Konrad - Niania

Niezwykle inteligentny i błyskotliwy komentator życia rodzinnego i wzajemnych relacji członków rodziny. Uwielbiał droczyć się z Karoliną. Służył radą i pomocą.

Mariola Kaczorek - Klan

Pomoc domowa rodziny Koziełłów, a później profesora Deptuły. Jej umizgi i obiadki podziałały na wdowca, który niebawem zaproponował Marioli małżeństwo. Szkoli głos.
Obecnie spodziewa się dziecka.

Jasiunia - Blondynka

Wdowa zakochana w swoim pracodawcy. Przewrażliwiona i nerwowa, jednak dla Dr Fusa jest w stanie zrobić wszystko. Niejednokrotnie wybawiła go ze sporych opresji.
Nie ufa ludziom.

Józefina Lasek - Plebania

Gospodyni na plebanii w Tulczynie, obecnie w Hrubielowie, matka Barbary i opiekunka Haliny. Słynie z dobrej kuchni. Przez wszystkich nazywana “Babcią Józią”.

Jadzia - Rodzina Zastępcza

Zatrudniona u “Jędrulów”. Sprząta i gotuje. Dobra, prostolinijna i poczciwa kobieta ze wsi, która ma absorbującego męża. Jego wizyty podnoszą kobiecie pensję.
Pełna mądrości życiowej.

Pokojówka Jola - Hotel 52

Sprząta w hotelu. Do pracy przy obsłudze gości zmusiła ją trudna sytuacja życiowa. Ma męża alkoholika i mroczną przeszłość. Okazuje się, że popełniła błąd jako pielęgniarka.
Dyskretna i pracowita.

Pani Władzia - W Labiryncie

Gosposia Hanisza, później Sucheckich. Krzyż Pański miała ze swoją drugą panią, która wymyślała jej co rusz to nowe atrakcje. Niejednokrotnie wywracała oczami. Zakochana we wnuku gospodarzy.
Dobra i uczynna.

n
Idealna pomoc domowa w serialu - III grupa
View Results

fot. niania.onet.pl,http://www.tvp.pl/, wp.pl, plejada.pl,