Powoli wyjaśnia się sens zwiastuna, który mogliśmy oglądać przed wakacjami. Dlaczego Kinga krzyczała do Michała - zabiłeś nasze dziecko!? Okazuje się, że wizyta w centrum handlowym przyniesie dramat rodzinny - ktoś porwie chłopczyka!
Co poprzedzi to zdarzenie?
Kinga zwierzy się Weronice, że gotowa jest zmienić pracę, by tylko Michał przestał być zazdrosny o Darka. Brzozowscy wybierają się z Ignasiem na zakupy. W drodze do hipermarketu ktoś śledzi ich samochód.

Kiedy Ignaś zaginie, rodzice rozpoczną dramatyczne poszukiwania. Niestety bezskuteczne. Będą musieli wezwać policję (zdarzenia zobaczymy 2 listopada).
Oficer śledczy nie wyklucza, że dziecko zostało uprowadzone, prosi jednak Brzozowskich aby nie informowali nikogo o zaginięciu dziecka, gdyż może to utrudnić śledztwo.

Do zrozpaczonych Brzozowskich dzwoni porywacz Ignasia. Żąda okupu w wysokości pół miliona złotych. Zabrania Michałowi i Kindze kontaktować się z policją!

Czy Michał ulegnie groźbie porywacza? Czy zapłaci okup. I jak myślicie kto stoi za porwaniem dziecka?
(ja mam dwóch kandydatów - nierzetelni pracownicy Michała, z którymi będą jeszcze kłopoty lub Darek - nadal zakochany w Kindze - a Wy na kogo stawiacie?)

Zobaczymy po 4 listopada.

fot.autor: Radek Orzeł/tvn nawspolnej.plejada.pl