Ilona Ostrowska 6 października w Hotelu 52

W Hotelu 52 zatrzymują się Kamil (gościnnie: Tomasz Borkowski) i Wera (gościnnie: Ilona Ostrowska), wyglądający na zakochaną parę. Obserwuje ich Hubert (gościnnie: Paweł Ławrynowicz). Hubert „sposobem” nakłania Jolę, by wpuściła go do apartamentu Kamila.

Kamil i Wera wchodzą do apartamentu i zaczynają się kochać, po czym Kamil oświadcza się Werze. Wszystko obserwuje z drugiej części pokoju Hubert. Kiedy Kamil idzie pod prysznic, Wera wchodzi do drugiego pokoju i widzi Huberta, który robi jej scenę zazdrości. Wera wyrzuca go z pokoju. W barze Kamil przypadkiem zaczyna rozmawiać z Hubertem. Wchodzi Wera, żeby porozmawiać z Kamilem, ale Hubert nie wytrzymuje i wtrąca się w ich rozmowę. Dopiero wtedy Wera mówi Kamilowi, że Hubert jest jej mężem…
Artur (Krzysztof Kwiatkowski) wprowadza się do Aśki (Monika Mrozowska) – do wolnego pokoju po koleżance, która wyjechała. Kaja (Marieta Żukowska) widzi przed hotelem, jak Aśka całuje w policzek Artura. Plotkuje o tym z Kubą (Paweł Tomaszewski). Michał (Rafał Królikowski) oficjalnie zaczyna pracę w Hotelu 52. Artur uświadamia sobie, przez co przeszła Natalia w związku z problemami hotelu. Przeprasza, że ją z tym zostawił samą i chce się spotkać po pracy. Kaja mówi Natalii, że widziała Artura całującego się z nieznajomą dziewczyną. Natalia odwołuje więc spotkanie z Arturem. Idzie natomiast do klubu z Kają, która namawia ją, żeby dała sobie spokój z Arturem. Igor (Kamil Kula) zawozi Marzenie (Aleksandra Popławska) umowę i jest świadkiem jej awantury z zazdrosnym mężem (Przemysław Sadowski).

Emisja 6 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 6 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

Jedna odpowiedź do “Ilona Ostrowska 6 października w Hotelu 52”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *