Ilona Ostrowska i Paweł Delag w Komisarzu Aleksie

W 2. odcinku 10. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 9 września o godz. 20.25 wTVP1) gościnnie wystąpią Paweł Deląg i Ilona Ostrowska jako jego żona!

Biznesmen Andrzej Styczyński (w tej roli Paweł Deląg) dowie się, że jego kochanka spodziewa się dziecka. Uzna, że kobieta powinna poddać się aborcji.

Ona jednak nie będzie chciała nawet o tym słyszeć i zagrozi ukochanemu, że jeśli zmusi ją do usunięcia ciąży, powie o ich romansie jego żonie (Ilona Ostrowska). Andrzej zamachnie się na nią, a dziewczyna – upadając – uderzy się w skroń i umrze. Górski (Krystian Wieczorek) od razu zacznie podejrzewać, że to Styczyński zabił najpierw kochankę, a potem szantażującego go chłopaka wiedzącego o jego romansie ze zmarłą sekretarką.

Styczyński, czując, że Piotr jest o krok od oskarżenia go o dokonanie dwóch morderstw, zdecyduje się wykorzystać swe znajomości w świecie wielkiej polityki, by zaszkodzić komisarzowi. Nakłoni posła Zdanowskiego (Bartłomiej Morawski), by zadzwonił do komendanta łódzkiej policji i doprowadził do odsunięcia Górskiego od sprawy. W udowodnieniu biznesmenowi winy pomoże Piotrowi Alex, który przypadkowo znajdzie pamiętnik zabitej dziewczyny…

3 odpowiedzi do “Ilona Ostrowska i Paweł Delag w Komisarzu Aleksie”

  1. Kto Jej te włosy tak poharatał? Bardzo dodają Jej lat, chociaż ostatnio widziałam Ją w Ojcu Mateuszu i tam była w ciemniejszym kolorze i jeszcze gorzej wyglądała…

    Odcinek już widziałam, dobrze aktorsko Ostrowska wypadła.

  2. Ach, te streszczenia, dzięki którym w zasadzie nie musimy już oglądać danego serialu. Nawet kojarzę, że całkiem niedawno robiłaś o tym wpis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *