Instynkt – słaba oglądalność

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl nowy serial kryminalny ogląda 1,64 mln widzów. TVP2 zajmuje w czasie emisji czwarte miejsce.
Instynkt przegrywa z TVP1, Polsatem (który w tym czasie nadaje Hotel 52 i Szpilki na Giewoncie) oraz TVN.

W jednym z wywiadów Patryk Vega zapowiadał, że ma pomysły na sześć serii. Wiemy jednak, że słowo „oglądalność” ma dla telewizji najważniejsze znaczenie i serial może być zdjęty po pierwszej.

fot.tvp.pl

5 odpowiedzi do “Instynkt – słaba oglądalność”

  1. Trudno się dziwić. Polsat postawił na dwa sprawdzone seriale i podjął mądrą decyzję o kolejnych odcinkach (nie trzeba czekać kilka lat na kontynuację ich losów). Nie mam zamiariu przyzwyczajać się do serialu, który zniknie po 13 odcinkach i ślad po nim zaginie. Bardzo mi przykro.

  2. A nie mówiłam, że tak będzie? muszę zostać jasnowidzem. Kiedy rok temu TVP postawiło na nowy serial NOWA który okazał się bardzo dobrym, a wręcz świetnym serialem to teraz sobie tam myślą: stawiajmy nadal na nowe seriale i będzie super. Otóż nie, a dowodem jest ta oto SŁABA OGLĄDALNOŚĆ. I warto było wydawać kasę w błoto? Chyba nie. Może teraz coś do nich dotrze. Dotrze, że widzowie chcą Nową.

  3. Dla nas – fanów Nowej to w sumie dobrze 😉 Nie pamiętam dokładnej oglądalności, ale z pewnością była o przynajmniej milion większa.

  4. Mam nadzieję, że nie będzie „Nowej”. Skoro mają zdjąć ten wspaniały serial, który ma o wiele lepszą fabułę od wyżej wymienionego oraz 40 może nawet 50 % lepszą grę aktorską, to dziękuję bardzo. W instynkcie NIKT na pewno nie domyśli się zakończenia. Jest on zaskakujący, a Nowa … 3-5 odcinków i wszystko jasne.
    Polacy nie mają dobrego gustu jeżeli chodzi o filmy. Co my potrafimy ? Zrobić PSY w, którym jest spam przekleństw ? Nie o to chodzi. Ameryka sądzę, że doceniła by ten serial, ale nie Polacy. My boimy się zmian, więc dlatego tak zareagowaliśmy kiedy zdjęto Nową, a dano Instynkt, lecz kiedy NIESŁUSZNIE zdejmą Instynkt, to przejdę się specjalnie do studia TVP2.

  5. Najwyższa pora się przejść 🙂 Bo mam wrażenie, że i Nowej i Instynktu na jesień nie będzie. Ja tam jestem fanka Psów i innych polskich produkcji, wiec mi spam przekleństw nie przeszkadza. Ameryka jak sadze ma kilka o ile nie kilkanaście takich seriali, wiec musze sie kłócić – z pewnością nasz nie byłby tak doceniony jak myślisz – zobacz Mentalistę. Instynkt nie jest złym serialem i bardzo dobrze się ogląda Panią Oster w akcji. Ale do USA proponuję wepchnąć Pitbulla 😉 Porównując grę aktorską Nowej i Instynktu – Instynkt wygrywa, chociaż Nowa też miała swoje plusy – m.in. Bosak. Warto żeby TVP2 inwestowała w swoje produkcje – niestety nic na to nie wskazuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *