Czekałam i czekałam na prapremierę w tvnplayer wczoraj i się nie doczekałam. Szybko nadrabiam zaległości aby podzielić się z Wami wrażeniami.
Ale tym razem minusy przesłoniły mi plusy. Wszystko w punktach poniżej.

Zamiast zwyczajowej recenzji tym razem postaram się wypunktować swoje wrażenia. Żeby było oryginalnie ;)

Plusy

 • + Dr Orda, który jest fanem serialu “Nasza ulica”, w którym gra pacjentka przywieziona na oddział. Wiedza o bohaterach, prasie kolorowej i życiu prywatnym gwiazdy. Zdecydowany bonus za rozmowę z Alicją.
 • + Wątek syna Elżbiety, który dał w twarz koledze z klasy za obrażanie mamy. Dyrektor szpitala musi sobie poradzić nie tylko z dziennikarzami ale również z radnym, któremu zalazła za skórę. Bardzo ładnie przeprowadzona rozmowa. Danuta Stenka - po raz kolejny pokazała klasę.
 • + Szymon Bobrowski jako ginekolog. Świetne, stonowane sceny z jego udziałem.
 • + Zdjęcia pięknego Torunia i całkiem udanie dobrana muzyka.

Na minus

 • - Za dużo przypadków medycznych na jeden odcinek, co spowodowało chaos i zupełne pomieszanie z poplątaniem. Naliczyłam: pobicie/wypadek aktorki, gastroskopię/perforację u otyłego pacjenta, który okłamał personel, rannego kloszarda, poród bliźniaków z dwóch ojców i przypadek Leona, który mam nadzieję, w końcu postanowił się leczyć.
 • - Beata i jej podchody. Całkiem dziecinne zachowanie. Po pierwsze aktorka, która się wciela w postać anestezjologa jest zdecydowanie za młoda (a przynajmniej tak wygląda).  Żałowałam, że to nie Anna Przybylska gra byłą dziewczynę Maksa.
  Beata zachowuje się idiotycznie i jej walka o mężczyznę jest w tak złym guście, że opadają ręce. Wymuszane pocałunki, rozmowy o starych sprawach, namawianie Alicji na spotkanie, w którym postanawia okłamywać “rywalkę”.
 • - Maks i Alicja. Kolejna dziecinada. Wróciła była dziewczyna, jednak para dorosłych ludzi nie potrafi ze sobą rozmawiać. Początek udany, później zagrywki Beaty powodują, że bardzo inteligentna Alicja nie chce rozmawiać, nie pozwoli sobie nawet wyjaśnić sytuacji.
  Stara, ale niedobra zagrywka ze strony TVN. To było banalne i wtórne.
 • - Zupełny brak Jivana.
 • - Operacja, za którą przyznaję zazwyczaj bobra polega li i jedynie na przecięciu kawałka skóry.

Ocena po odcinku to 2 bobry.