Jak zakończy się Chichot losu?

Kto wywalczy dzieci? Co czeka Joannę i Marcina?
Przeczytajcie streszczenie.

Za namową Marcina Julia zgadza się, aby Joanna została prezesem firmy. Hubert zostaje skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Darek zaprasza Marcina na ślub. Kujawski jest zaskoczony – nie wiedział, że para ma się ku sobie i planuje wspólne życie. Joanna zgadza się zostać prezesem na okres ośmiu miesięcy, bo razem z Marcinem oczekują dziecka. Zbliża się termin rozprawy w sądzie rodzinnym. Po wysłuchaniu zeznań świadków sąd przywraca prawa ojcu dzieci.

fot.tvp.pl

7 odpowiedzi do “Jak zakończy się Chichot losu?”

  1. nie mam pojęcia czy to fikcyjne wymysły 😀 tak wygląda streszczenie. Co do kontynuacji – na razie nic nie wiadomo. Serial był oparty na książce Hanki Lemańskiej i nie ma drugiej części.

  2. Jeżeli ksiazka nie ma 2 czesci, a autorka siłą rzeczy więcej nie napisze, to raczej bym sie nie spodziewala 2 sezonu..

  3. Film to raczej „luźna” adaptacja książki Hanki Lemańskiej. Kto czytał książkę ten wie. Ksiazka jest super i po serialu spodziewałam się duzo więcej i niecierpliwie czekałam na pierwsze odcinki. Jakież było moje rozczarowanie… Prawdopodobnie sprawdziło by sie to jako film ale serial według mnie to klapa.

  4. ja ksiazke cztałam. Serial fany, cały czas myslalam ze ksiazka faniejsza jak obejrzałam finał to zmienilam zdanie. Kocham ten serial i ksiazke i mam nadzieje na 2 serie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *