Lekarze 1×13 – streszczenie

Trzynasty epizod zobaczymy 26 listopada 2012 (w tvnplayer tydzień wcześniej).
Edit. Nie wiem czy ten odcinek będzie ostatnim, chociaż tak może wynikać z opinii na innych portalach.
Kiedy rok temu pojawiła się informacja, o nowej produkcji pt. „Szpital Alicji” (pierwszy tytuł „Lekarzy”) wyraźnie informowano, że będzie miał 15 epizodów – podobnie jak Prawo Agaty.

Sylwia odmawia zgody na oficjalne spotkanie z mamą Daniela. Alicja jedzie do Warszawy, by prosić Krzysztofa o udział w operacji Leona. Orda zostaje zastępcą ordynatora chirurgii. Szef robót budowlanych nie wyraża zgody na zapłatę w ratach. Niemniej odstępuje od zamiaru złożenia pozwu w sądzie, po tym, jak Bosak ratuje życie jego pracownikowi. Sylwia i Daniel bardzo za sobą tęsknią. Maks pociesza Beatę zrozpaczoną pogarszającym się stanem zdrowia ojca. Alicja zostaje zakwalifikowana, jako dawca wątroby dla Leona.

10 odpowiedzi do “Lekarze 1×13 – streszczenie”

 1. To nie będzie ostatni odcinek tej serii. Ja mam nadzieję i liczę że będzie 15 odcinków. !
  Może się mylę ale wolę wierzyć w to żeby się nie myślec że to już koniec .

 2. To ostatni odcinek tej serii, która liczy sobie 13 odcinków.
  „Maks pociesza Beatę zrozpaczoną pogarszającym się stanem zdrowia ojca.”
  Czemu mnie to nie dziwi? To było do przewidzenia…

 3. Wikipedia mówi – 13 epizodów, podobnie jak np. se.pl. Natomiast, kiedy w październiku 2011 pisałam pierwszy artykuł o „Szpitalu Alicji” TVN informował, że nowy serial będzie mieć 15 epizodów.

 4. Daniel jest wciąż obrażony na Sylwię, że ta nie chce się zgodzić na oficjalne spotkanie z jego mamą. Alicja wyjeżdża na jeden dzień do Warszawy, aby poprosić Krzysztofa o udział w operacji Leona. Stanowisko p.o. ordynatora chirurgii ma być rotacyjne – jako pierwszy obowiązki przejmuje Orda. Szef robót budowlanych nie chce się zgodzić, aby szpital zapłacił mu za wykonane prace w ratach., jednakże odstępuje od zamiaru złożenia pozwu w sądzie, po tym, jak Bosak ratuje życie jego pracownikowi,. Do szpitala trafia saksofonista. Kardiologowi Buszce udaje się go wyleczyć. Muzyk jest wciąż zakochany w byłej żonie i po perypetiach udaje mu się ją odzyskać. Sylwia i Daniel bardzo za sobą tęsknią. Para pada sobie w objęcia, przez co Orda zaniedbuje obowiązki służbowe. Ambitny chirurg nie może sobie tego wybaczyć. Maks pociesza Beatę zrozpaczoną złym stanem zdrowia ojca. Leon pilnie potrzebuje przeszczepienia. Tymczasem Alicja otrzymuje wyniki badań kwalifikujących ją na dawcę wątroby. Jak zareaguje Beata na informację, że to Alicja uratuje życie jej ojcu? Czy Leon zgodzi się by Alicja zdobyła się dla niego na takie poświęcenie ?

  troszke więcej szczegółów 🙂

 5. NO to sezon skończył by się jak Leona ma mieć operacje ? MI się wydaję że nie… że jeszcze będzie te 2 odcinki i w nich będzie pokazane jak Leon czuje się po operacji…. a co do Ali i Maksa to nie mam pojęcia jak potoczą się ich losy… 🙂

 6. tak, zgadza się TERPS to wszystko wiadomo, tylko obawiam się i takie chodzą słuchy że dwa ostatnie odcinki I serii przerzucili na dwa pierwsze II serii :(. mam nadzieję że tak nie zrobili

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *