Jak zakończyć wątek Izzie?

Wiadomo, że Katherine Heigl na dobre odeszła z Chirurgów. Jednak jej wątek z Alexem nadal jest otwarty i produkcja postanowiła go zamknąć, żeby pozwolić postaciom, które zostały w Grey’s Anatomy na inne relacje – przede wszystkim chodzi oczywiście o Alexa. Shonda Rhimes (twórca serialu) w końcu wypowiedziała się w tej kwestii.
Jakie miała propozycje?
Aby zakończyć tą historię miłosną Shonda na początku wymyśliła śmierć jednej ze swoich bohaterek. Wiemy przecież, że Izzie cudem przeżyła walkę z rakiem. Mieliśmy dowiedzieć się o śmierci bohaterki poza planem (wiadomo, Katherine już nie chce wracać do serialu). Mielibyśmy tylko suchą informację, że Stevens po dalszym leczeniu nie doczekała się happy endu i nowotwór ją pokonał.

Specjalistka od seriali medycznych po nieprzespanej nocy stwierdziła jednak, że to dla fanów byłaby najokrutniejsza rzecz.

Dlatego wiadomo już, że Izzie nie umrze na raka.
„to wydawało się takie podłe, to nie było zakończenie, byłoby zbyt brutalne. A Alex mógłby nigdy się po tym nie pozbierać. Jest jeszcze publiczność, która kochała wątek Izzie. Byliby załamani” – dodała główna scenarzystka i twórca Chirurgów.

Co teraz? Shonda ma nadzieję, że Katherine wróci jeszcze kiedyś do jej serialu i definitywnie pozakańcza swoje sprawy. A jeśli aktorka nadal będzie upierała się przy swoim zdaniu?

„Jeśli nie wróci, po prostu ruszymy dalej”
A Wy tęsknicie jeszcze za tym wątkiem?

fot.clevelandleader.com

Jedna odpowiedź do “Jak zakończyć wątek Izzie?”

  1. czyli dalej nic nie wiadomo. moglaby aktorka z uwagi na fanow przyjsc ostatni raz na plan i zakonczyc swoj watek. ja jej nie lubie po tej akcji, z dnia na dzien zniknac sobie z planu i robcie co chcecie. dziecinada. juz moglaby ja scenarzystka usmiercic przynajmniej byloby to logiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *