31 odpowiedzi do “Jaki serial powinien doczekać się kontynuacji – II półfinał [SONDA]”

 1. bggh dopisz mi w mailu, że to są materiały prasowe i mogę je wykorzystać (podparte jakąś zgodą). Pisałam na adres zwrotny @ ale jest błąd.
  Nie mogę wkleić w żaden sposób – kogoś relacji ze spotkania i prywatnych zdjęć.

 2. Można je wykorzystać , wszystkie zdjęcie prócz prywatnych tych z nie „medialnymi ludźmi „.
  A tak to wszystkie są do użytku publicznego.

 3. bggh powiedz mi po co ja mam umieszczać informacje o zlocie, który już się odbył i to sporo czasu temu?

  Kryminalni spotkali się 27 września 2014.

  Gdybyś miał jakieś wzmianki o nowym zlocie, zaproszenia itp. to nie ma problemu – możesz na mnie liczyć. Ale powiedz mi po kiego grzybka mam umieszczać dzisiaj newsy sprzed roku? Co to komu da?
  W jakim celu?
  Jeśli tylko masz ochotę to wklejaj w komentarzach takie archiwa.
  Postaw się w mojej sytuacji. admin: Newsy – „Przeszło rok temu odbył się zlot fanów nieistniejącego od lat serialu Kryminalni” – poczytajcie co się wydarzyło 😉

  Jeśli naprawdę chcesz poinformować świat o tym, że w 2014 odbył się zlot i naprawdę Ci na tym zależy wklej w komentarzach przebieg, czy linki do zdjęć – nie będę moderować.

 4. Zależy mi na tym abyś dodała ten news , ja zbierałem się do pisania tego kilka miesięcy z powodu zaburzeń cieszę się że napisałem , co z tego że minął rok ? Zlot się odbył był udany , minęło 10 a nawet już 11 lat od pierwszego odcinka , trzeba to uczcić ! Kryminalni istnieją , było około dziesięciu gotowych nowych odcinków , piękne grafiki nadające się na komiks , pomysł na film pełnometrażowy , po za tym Święta Trójca z Stołecznej na zawsze w naszych sercach !

 5. Nie chcę wkleić tekstu w komentarza , podaj proszę co Ci szkodzi.
  Napisałem czemu tak wszystko się potoczyło.

 6. bggh, skoro masz tyle fajnych własnych tekstów, to dlaczego tak się bronisz przed założeniem bloga? To nic trudnego.

 7. Dodałam TUTAJ. Bez przekonania, w zasadzie tylko dla ciebie bggh. Ludziska mają rację – pisz ile możesz, zakładaj bloga, chętnie Cię wesprzemy.
  Ale więcej takich archaizmów dawać nie będę, tym bardziej, że Kryminalni skończyli się wieki temu,
  Pozdrawiam
  Aga

 8. Ale mało kto to widzi , mogłabyś stworzyć nowy post i nie ma tych ładnych zdjęć przez mnie danych ! Co Ci szkodzi , jezus maria !

 9. Usunęłam ten tekst. Nie będę „zbrzydzać”.
  bggh załóż bloga, lub poszukaj innej strony, która to opublikuje.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocy 🙂

 10. Bo nie rozumiem , czemu miałabyś nie publikować , zabierałem się do pisania tego kilka miesięcy , ciesz się że w ogóle napisałem , SPECJALNIE na tę stronę.

 11. bggh, to jest prywatna strona Adminki i pojawiają się tylko jej teksty. Odwiedzający mogą sobie pisać do woli w komentarzach. Uszanuj to.

 12. bggh, spoko, rozumiem to, że masz problemy osobiste. Myślę, że inni też. Ale nie powinieneś zachowywać się, jakbyś robił komuś wielką łaskę, że coś stworzyłeś. Zwłaszcza, że, jak mniemam, nikt Cię o nic nie prosił.

  Nie wpędzaj ludzi w poczucie winy, posłuchaj dobrych rad osób na tym forum. Załóż swoją stronkę, bloga, cokolwiek i publikuj tam, co tylko chcesz. Bo tutaj twoje pretensje są nie na miejscu.
  Pozdrawiam i życzę Ci jak najlepiej. Naprawdę.

 13. Jest mi cholernie przykro i jestem załamany. Pisałem ten tekst specjalnie dla tej strony a zabierałem się do tego kilka miesięcy z powodu depresji. Nie umiem się z tym pogodzić.
  Nie robię nikomu łaski , bo to z mojej chęci (?) wynikało.
  Nie chcę nikogo wpędzać w poczucie winy , ale chciałbym żeby miał ktoś po prostu pasujący tu tekst do przeczytania dla ludu , a w komentarzach wygląda on brzydko.
  Nie chcę stronki ani bloga i mam prawo do pretensji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *