Jakie tytuły zobaczymy ponownie jesienią? Lista przedłużeń i kasacji

Dr House i Gotowe na wszystko żegnają się po 8 sezonach – ale to było wiadome od dawna.
Nie zobaczymy też już więcej seriali:
„Awake”;
„Are You There Chelsea?”;
„Bent”;
„Best Friends Forever”;
„GCB – Świętoszki z Dallas”;
„Missing – Zaginiony”;
„The River”;
„Pan Am”;
„The Secret Circle”;
„Ringer”;
„Harry’s Law” (skasowane po drugim sezonie);

Co powróci jesienią?

„Nikita” – ostatecznie ta pozycja otrzymała trzeci sezon, jednak jeśli nadal będzie mieć słabe wyniki oglądalności z pewnością niebawem zostanie skasowana.
„Hart of Dixie” – dużo niepewności przy tym tytule i wiadomość o przedłużeniu trzymana do końca w tajemnicy. Udało się.
„Plotkara” – jak wiemy, 6 sezon będzie krótszy 10-11 odcinków i z pewnością będzie ostatnim.
„Last Man Standing” – moim zdaniem jedna z najlepszych nowości komediowych ABC może cieszyć się kolejnym sezonem.
„Happy Endings” – 3 sezon z 22 odcinkami. To było do przewidzenia – świetna propozycja.
„Don’t Trust the B—- in Apartment 23” – przedłużono, chociaż zdania o serialu są mocno podzielone.
„Prywatna praktyka” – serial otrzymał finałową, szóstą serię, która będzie liczyć 13 odcinków.
„Scandal” – po raz kolejny gratulacje dla Shondy Rhimes. Scandal otrzymał zamówienie na 2 sezon.
„Anatomia prawdy” – ABC zamówiła 13 odcinków trzeciego sezonu.
„The Office” – wraca z dziewiątym sezonem.
„Community” – kolejny sezon z 13 odcinkami.
„Rockefeller Plaza 30” – finałowy sezon.
„Parks and Recreation” – pełny, piąty sezon, który będzie liczył 22 odcinki. Nie ma mowy o kasacji.
„Up All Night” i „Whitney” – zamówienia na niepełne sezony – najprawdopodobniej na 13 odcinków (chociaż oba tytuły moim zdaniem są poniżej przeciętnej);
„Dwóch i pół” – pełny sezon i mimo wcześniejszych informacji nie będzie ostatnim
„Once Upon a Time” – widzowie pokochali bajkowy klimat najnowszych seriali. Grimm również otrzymał zamówienie na kolejny sezon.
„Revenge” – To było do przewidzenia. Dobra oglądalność, intrygi, kłamstwa i zemsta spodobała się i dostaje zamówienie na kolejne odcinki.
„Chirurdzy” Tutaj nie było wątpliwości. Aktorzy podpisali kontrakty na kolejne dwa lata, więc prawdopodobnie powstanie 10 sezon.
„Modern Family” „The Middle” „Suburgatory” – trzy pozycje komediowe ABC dostały zamówienie na nowe odcinki. The Middle zanotowało bardzo słaby sezon, więc nie trzymałam kciuków.

11 odpowiedzi do “Jakie tytuły zobaczymy ponownie jesienią? Lista przedłużeń i kasacji”

  1. Dziękuję z góry za wszelkie informacje na temat decyzji stacji w USA. Lista będzie aktualizowana. Najbardziej cieszę się z “Happy Endings”, “Parks and Recreation” i “Last Man Standing”. Ze skasowanych pozycji nad niczym specjalnie nie ubolewam. GCB miało być zastępstwem dla sierot po „Gotowych na wszystko” ale z pewnością nie udźwignęło pokładanych w nim nadziei.

  2. Nie wiem czy się cieszyć, że będzie jeszcze „tylko” albo „aż” jeden sezon „Plotkary”. Chyba bym wolała, żeby już skończyli i abym pamiętała GG jako mój ukochany ciekawy serial, niż mieć świadomość, że potem oglądałam go jedynie z przyzwyczajenia. Najbardziej czekam na Pamiętniki Wampirów (Elenka będzie wampirkiem i może jak sb przypomni jak Damon jej wyznał miłość w 8 odcinku 3 sezonu :D) i cieszę się na powrót ( bo bd powrót prawda?) „Jak poznałem waszą matkę” oraz „Happy Endings” 🙂 I pomimo słabszych sezonów wciąż jestem fanką „Glee”, więc czekam na jakieś informacje na temat tego serialu 😀

  3. Greys juz pisalam, Jak poznalem, Teoria wielkiego podrywu to pewniaki na kilka sezonów jeszcze. 2 Broke girls i New Girl tez szybko dostaly kolejne sezony i nie bylo o nie zadnych obaw. Podobnie jak o Pamietniki wampirow. W tym tygodniu stacje beda oglaszac oficjalne ramowki. O Fringe zapomnialam. Dziekuje za wszystkie komentarze 🙂

  4. Podejrzewam, że po finałach stacje zdecydują się na przedłużenia lub kasacje. Niepewny jest los Szpilek na Giewoncie, Hotelu 52. Raczej Aida nie doczeka się kontynuacji, Ja to mam szczęście podejrzewam, że wróci kiedy chłopaki z Rodzinki.pl będą musieli nadrabiać zaległości w szkole 😉 Jak tylko pojawią się pewniaki, to napiszę.

  5. 1.ok ok ok, Victoria żyje prawda? oni dali to w promo tylko żeby wsczsyy mysleli inaczej, prawda? bo nie może być Revenge bez Victori Grayson :(2. Grey’s anatomy 🙂 ciesze sie że wraca, smuce sie że Lexi i Marka już nie bd 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *