Jenna Hamilton wybrała – po finale Awkward

W naszej sondzie zdecydowanie byliście za Mattym. Jenna również dokonała wyboru – jakiego?
Poniżej spoilery.

Awkward to bardzo udany serial MTV. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to pozycja dla młodzieży i traktuje go jako swoiste „guilty pleasure”. Ale przygody Jenny mnie nie nudzą, wręcz przeciwnie bardzo dobrze się bawię i relaksuje przy kolejnych odcinkach.

Drugi sezon opierał się na wyborze jakiego musiała dokonać Jenna. Na początku jej związek z Jake’m kwitł, było słodko i kolorowo. Cały czas ukrywała jednak swoją wcześniejszą „znajomość” z Mattym, który widząc zakochanego przyjaciela uświadomił sobie, że stracił wspaniałą dziewczynę.

I Jenna Hamilton wybrała. Ostatecznie zdecydowała się, że bardziej zależy jej na Mattym i to z nim chce być.
Wbrew pozorom dobry Jake nie przejął się zbytnio jej decyzją, spodobało mu się bycie singlem (chociaż długo nim nie został – do akcji wkroczyła Tamara).
Miałam wrażenie, że za szybko „odkochał” się w Jennie ale dziewczyna też zapomniała o swoich uczuciach i wyznaniach miłości.

Słodko – gorzki finał. Niby wszystko zakończyło się happy endem i mamy szczęśliwą parę.
Ale Jenna w ostatnich minutach zdała sobie sprawę, że popełniła ten sam błąd co jej mama.

Zrezygnowała z wymarzonego wyjazdu do Europy i oddała swoje miejsce przyjaciółce aby być blisko Mattiego. A on podobnie jak jej tata nie lubi tańczyć, więc Jenna zawsze będzie się tylko przyglądać jak bawią się jej znajomi…
Trochę mi jej szkoda.

Jedna odpowiedź do “Jenna Hamilton wybrała – po finale Awkward”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *