Jerzy oskarża Ankę o romans – streszczenie odcinka 4×10

Premiera 28 kwietnia 2013.
Co wydarzy się w odcinku?

Po powrocie z Toskanii Anka jest szczęśliwa, gdyż są z nią Mania i Gniewko. Restauratorka wytrwale próbuje skontaktować się z Jerzym. Anka wraz z Polą odbierają Tadeusza ze szpitala. Pediatra nie wygląda zbyt dobrze. W tajemnicy przed Polą wyznaje Ance, że jego stan jest zły i nie da się tego zmienić. Prosi Ankę o dyskrecję. Jerzy odwiedza Ankę. Zachowuje się z dystansem, czym gasi jej radość ze spotkania. Zarzuca Ance romans z Antoinem. Anka jest bezradna wobec jego zarzutów. Tadeusz znajduje testy ciążowe Poli.

7 odpowiedzi do “Jerzy oskarża Ankę o romans – streszczenie odcinka 4×10”

  1. najpierw Jerzy powiedział, że wystarczy mu to, że ona mówi, że nie ma podstaw do obaw i że nie ma o co być zazdrosny bo nic się nie wydarzyło. A teraz nagle zaczęło mu coś przeszkadzać…naprawdę robi się nudno i trochę dziwnie…

  2. w ogóle z tymi serialami to jest jeden podstawowy problem. Pojawia się nowiutki serial, fajnie się go ogląda, zbiera rzeszę fanów i jak kończy się jeden sezon to niby chciałoby się oglądać go dalej, żeby były kolejne sezony ale jednak z drugiej strony boimy się (tak jak w tym wypadku) że może okazać się to klapą… czy mylę się?

  3. Jest raczej tak że: Pojawia się nowy genialny serial,świetna para głównych bohaterów,miłość kwitnie wątek się powoli rozwija,potem coraz szybciej i szybciej,aż jesteśmy bliscy wybuchu,wybuch jest,para jest z sobą,potem byłe żony,albo obecni partnerzy,albo byli,albo jakieś tam inne niuasę,potem brak rozmów,brak chęci porozumienia,nieodebrane telefony,brak wytłumaczenia sobie istotnych kwestii.To jest chore!Od 5 serii Anka i Jerzy powinni być z sobą aż do końca serialu!Ogólnie Beata i Andrzej też,mają większe mniejsze kłopoty,ale rozwiązują je razem to samo powinny zrobić wszystkie inne pary.”Przepis” był nastawiony na wreszcie dobre słowo w polskim scenariuszu robiła go kobieta która zna się na tym jak ludzie myślą i jak wygląda polskie społeczeństwo dzisiaj,w tym serialu nastolatki mówią jak nastolatki,nie ma tych papierowych dialogów,jest urocza para głównych bohaterów.Ale błagam czemu nie może być tej normalności jak w 3 sezonie?Po co robić coś takiego?Pilaszewska myśli że co że jak zdrada będzie i nowa osobą z przeszkodą no to jest ciekawe.Ja chcę jeszcze 5 i 6 serii,ale bez takich pierdół.

  4. „Jerzy przyjmuje w swoim mieszkaniu Dorotę, która przeprasza go, za to, co wyjawiła mu o wypadku. Przyznaje się, że zakochała się w nim i chciała, żeby poznał on prawdę o Ance i Duchampie. Psycholożka kryguje się, ale Jerzy nie ma do niej pretensji. Jerzy całuje płaczącą lekarkę. W końcu Anka budzi się w swoim łóżku. Po powrocie z Toskanii jest szczęśliwa, bo są z nią Mania i Gniewko. Od rana restauratorka próbuje skontaktować się z Jerzym, który nie przyjechał po nią na lotnisko, a teraz wciąż nie odbiera telefonu. Anka wraz z Polą odbierają Tadeusza ze szpitala. Pediatra nie wygląda zbyt dobrze. Jest widocznie osłabiony. W tajemnicy przed Polą wyznaje Ance, że jego stan nie jest dobry i nie da się tego zmienić, ale nie chce martwić swojej ukochanej i prosi Ankę o dyskrecję. Jerzy przychodzi do mieszkania Anki. Początkową radość znika z jej twarzy, bo mężczyzna utrzymuje dystans. Jerzy zarzuca Ance romans z Antoinem. Anka jest bezradna wobec jego zarzutów. Tadeusz znajduje dwa testy ciążowe wykonane przez Polę…”

    Wenezuelsko-brazylijskio-kolumbijskie tasiemce wysiadają przy tym !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *