Będę wdzięczna za wszelkie uwagi. Aktualizacja nastąpi po ogłoszeniu ramówki przez TVP1 i TVP2 - nie wiem, gdzie umieścić np. nowe show pt.”Rolnik szuka żony”.
Co będziemy oglądać jesienią? Pełna ramówka poniżej.

Poniedziałek

15:00 - Szkoła - TVN
17:50 - Klan - TVP1
18:00 - Pierwsza miłość - Polsat
18:00 - Szpital - TVN
20:00 - Barwy szczęścia - TVP2
20:00 - Na Wspólnej - TVN
20:40 - M jak miłość - TVP2

20:50 - Ugotowani - TVN
21:30 - Top Model - TVN
22:30 - Perfekcyjna Pani domu - TVN

Wtorek

15:00 - Szkoła - TVN
17:50 - Klan - TVP1
18:00 - Pierwsza miłość - Polsat
18:00 - Szpital - TVN
20:00 - Barwy szczęścia - TVP2
20:00 - Na Wspólnej - TVN
20:30 - Piekielna kuchnia - Polsat
20:40 - M jak miłość - TVP2

20:50 - Ugotowani - TVN
21:30 - Prawo Agaty - TVN
22:30 - Kuba Wojewódzki

Środa

15:00 - Szkoła - TVN
17:50 - Klan - TVP1
18:00 - Pierwsza miłość - Polsat
18:00 - Szpital - TVN
20:00 - Barwy szczęścia - TVP2
20:00 - Na Wspólnej - TVN
20:00 - Świat według Kiepskich - Polsat

20:30 - Top Chef - Polsat
20:40 - Na dobre i na złe - TVP2
20:50 - Ugotowani - TVN
21:30 - Kto poślubi mojego syna - TVN
21:45 - Na sygnale - TVP2

Czwartek

15:00 - Szkoła - TVN
17:50 - Klan - TVP1
18:00 - Pierwsza miłość - Polsat
18:00 - Szpital - TVN
20:00 - Barwy szczęścia - TVP2
20:00 - Na Wspólnej - TVN

20:20 - Ojciec Mateusz - TVP1
20:50 - Ugotowani - TVN
21:00 - Przyjaciółki - Polsat
21:30 - Kuchenne rewolucje - TVN
22:00 - Na krawędzi - Polsat

Piątek

15:00 - Szkoła - TVN
18:00 - Pierwsza miłość - Polsat
18:00 - Szpital - TVN
20:00 - Barwy szczęścia - TVP2
20:00 - Taniec z gwiazdami - Polsat
20:10 - O mnie się nie martw - TVP2

Sobota
20:00 -  Mam talent - TVN
20:05 -  The Voice of Poland - TVP2
20:20 - Komisarz Alex - TVP1
21:30 - Twoja twarz brzmi znajomo - Polsat

Niedziela
12:00 - Ugotowani - TVN
18:00 - Mama kontra mama - TVN
20:00 - Masterchef - TVN
20:00 - Tylko muzyka - Polsat
20:20 - Blondynka - TVP1
21:00 - Czas Honoru - TVP2
21:00 - Lekarze - TVN
21:30 - Rolnik szuka żony - TVP1
22:00 - Na językach - TVN