Czyli co powróci po wakacjach + nowości.
Jak zwykle TVN na wysokim poziomie. Powracają ulubione seriale w znanych  godzinach emisji.
Przede wszystkim bijąca rekordy popularności “Brzydula” - rusza już 7 września. Godzina emisji odcinków pozostaje bez zmian: od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55
“Na Wspólnej” również od poniedziałku 7 września - godzina 20:05

“Teraz albo nigdy” - premierowe odcinki 4 serii jak zwykle w niedzielę - po “Tańcu z Gwiazdami”. Pierwszy odcinek 6 września.
We wtorki o 21:30 powraca “39 i pół”.  Niespodzianką dla fanów z pewnością będą “Rozmowy ojca z synem” - miniserial puszczany w Internecie - czyli dialogi Darka i Patryka.
12 września (sobota) o 20:00 startuje ostatni sezon “Niani”

NOWOŚCI


9 września o godzinie 21:30 TVN wyemituje nowy serial “Naznaczony”. W roli głównej zobaczymy Piotra Adamczyka. Serial owiany jest jeszcze tajemnicą ale będzie thrillerem lub jak zapowiadają twórcy “serialem-zagadką” . Pierwsza seria to 13 odcinków. W pozostałych rolach zobaczymy prawdziwe gwiazdy m.in. Borysa Szyca, Daniela Olbrychskiego, Annę Dereszowską, Zbigniewa Zamachowskiego i Marcina Dorocińskiego.


Kolejna nowość  to “Grzeszni i bogaci” - premiera od 25 października. Serial ten będzie parodią tasiemców takich jak np. “Moda na sukces” i “Santa Barbara”.  Twórcy zapewniają, że tak prześmiewczego serialu jeszcze nie było w polskiej telewizji. Obsada to m.in. Bartek Kasprzykowski, Hanna Śleszyńska, Marcin Dorociński i Magdalena Stużyńska.

Czekamy na odpowiedź innych stacji?
Przede wszystkim na propozycję POLSATU.

fot. film.onet.pl