Jeszcze coś dla fanów Dextera + Early Cuts

Dexter zawojował Comic Con. Stacja Showtime stanęła na wysokości zadania i promuje bohaterów swoich produkcji na wszystkie możliwe sposoby.
Okazuje się, że pojawi się miniserial, który będzie emitowany w Internecie i pozwoli fanom poznać wcześniejsze losy najbardziej lubianego seryjnego mordercy Ameryki. Early Cuts opowie o trzech morderstwach, które Morgan popełnił wcześniej (przed tymi, które znamy z serialu). Zobaczymy 12 odcinków, głos i produkcja Michael C. Hall, każdy zostanie narysowany przez innego grafika.
Pierwszy został stworzony przez nagrodzonego ilustratora, którego nazwisko brzmi znajomo: Bill Sienkiewicz.

Jestem pod wrażeniem

[exp link=”http://www.youtube.com/v/ARHS0vO9TSw&hl=pl_PL&fs=1″ swf=”yes”]

Michael C. Hall opowiadał również o pracy z Julie Benz- serialową Ritą. Był pełen podziwu dla aktorki, która musiała się zanurzać w wannie pełnej krwi, wspominał też sceny kręcenia pogrzebu – kiedy aktorka musiała leżeć w trumnie nieruchomo, nie mogła mrugać (przy czym oboje wybuchali śmiechem).
Aktor zdradził również, że będzie po śmierci Rity trwał w pewnym odrętwieniu emocjonalnym i nie ma co się spodziewać randek – Dexter nie będzie miał głowy do tak banalnych spraw.

Czeka go jeszcze trudna rozmowa z dziećmi, które wrócą z Disneylandu i będą go obwiniać o śmierć matki. I będą miały racje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *