Dexter zawojował Comic Con. Stacja Showtime stanęła na wysokości zadania i promuje bohaterów swoich produkcji na wszystkie możliwe sposoby.
Okazuje się, że pojawi się miniserial, który będzie emitowany w Internecie i pozwoli fanom poznać wcześniejsze losy najbardziej lubianego seryjnego mordercy Ameryki. Early Cuts opowie o trzech morderstwach, które Morgan popełnił wcześniej (przed tymi, które znamy z serialu). Zobaczymy 12 odcinków, głos i produkcja Michael C. Hall, każdy zostanie narysowany przez innego grafika.
Pierwszy został stworzony przez nagrodzonego ilustratora, którego nazwisko brzmi znajomo: Bill Sienkiewicz.

Jestem pod wrażeniem

Jeżeli widzisz ten tekst, włącz obsługę JavaScript-u w swojej przeglądarce.

Michael C. Hall opowiadał również o pracy z Julie Benz- serialową Ritą. Był pełen podziwu dla aktorki, która musiała się zanurzać w wannie pełnej krwi, wspominał też sceny kręcenia pogrzebu - kiedy aktorka musiała leżeć w trumnie nieruchomo, nie mogła mrugać (przy czym oboje wybuchali śmiechem).
Aktor zdradził również, że będzie po śmierci Rity trwał w pewnym odrętwieniu emocjonalnym i nie ma co się spodziewać randek - Dexter nie będzie miał głowy do tak banalnych spraw.

Czeka go jeszcze trudna rozmowa z dziećmi, które wrócą z Disneylandu i będą go obwiniać o śmierć matki. I będą miały racje.