Joanna wyjeżdża do USA, a Paweł się wyprowadza

Kolejne problemy w małżeństwie. Tym razem u Joanny i Pawła Zduńskich. Kobieta robi karierę naukową przy boku byłego ukochanego – Jana. To z nim spędzi romantyczny wieczór walentynkowy. Okłamie męża, że była u Ali…
Kłamstwo wyda się przez e-mail lekarza, w którym podziękuje Joasi za miłe spotkanie – przez przypadek przeczyta go Paweł.

Jan umieści nazwisko Joanny pod artykułem naukowym. Dziewczyna będzie wdzięczna za publikację. Kiedy zdenerwowany Paweł wybiegnie z domu jego żona postanowi wybrać się na drinka z Kozłowskim. Na jednym z czułych pożegnań złapie ich Marysia.

W niedługim czasie Joanna dostanie propozycję wyjazdu do USA – oczywiście związanego z pracą. Dziewczyna będzie tłumaczyć mężowi jak wielka to dla niej szansa na rozwój kariery. Przy okazji stwierdzi, że kilka miesięcy rozłąki dobrze wpłynie na ich małżeństwo. Paweł dowie się, że ukochana po raz kolejny go okłamuje. Od Ali dowie się, że Jan również wybiera się do Berkeley.

Wściekły Zduński postanowi wyprowadzić się na Deszczową! W ostatnim odcinku przed wakacjami pójdzie do rywala, z którym wda się w bójkę.

fot.mjakmilosc.tvp.pl

Jedna odpowiedź do “Joanna wyjeżdża do USA, a Paweł się wyprowadza”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *