Julia 100-105 streszczenia odcinków

Serdecznie dziękuję „ala” za wklejenie streszczeń kolejnych odcinków 🙂
Co zrobi Janek? Z kim Julia zacznie spędzać czas? Przeczytajcie.

100
Janek na szpitalnym korytarzu czyta pożegnalny list od Moniki. W tym samym momencie podchodzi do niego lekarz i mówi, że z Moniką wszystko jest w porządku. Tymczasem Esteban ma kłopoty zdrowotne. Julia zwalnia go do domu i prosi Maćka o pomoc. Chłopak tymczasowo będzie gotował w Fado. Janek zabiera Monikę do rodziców, przekonany o tym, że tam będzie mieć najlepszą opiekę. Narzeczona prosi go, aby nikomu nie mówił o tym co zaszło. Janek tłumaczy więc rodzicom, że Monika zasłabła# Kiedy chirurg zjawia się w klinice, ogłasza wszystkim, że Julia jest niewinna. Prosi też Igora o zastępstwo, bo planuje zabrać Monikę do Wenecji na kilka dni. Tymczasem Hanna z Tadeuszem przychodzą do Fado, aby przeprosić Julię. Janiccy proponują dziewczynie powrót do kliniki. Anita odwiedza Julię w Fado. Mówi jej, że Janek oczyścił ją z podejrzeń, przed wszystkimi w klinice. Julia dowiaduje się też, że chirurg wyjeżdża z Moniką do Wenecji.

101
Sławek spotyka swoją dawną znajomą z Torunia – Agnieszkę. Janek razem z Moniką wyjeżdżają do Wenecji na kilka dni. Sławek ma problem z Wiłczykiem. Prosi Anitę o jakiś kontakt do Julii, gdyż klient twierdzi, że wszystko z nią domówił. Milena wyznaje Kasi, że to Błażej namówił ją do uwodzenia Krzysztofa. Mówi, że do niczego między nimi nie doszło. W wyniku tego, Krzysztof zwalnia Błażeja. Rodzina Baranów jest znowu razem! Wieczorem Sławek prosi Julię o pomoc w związku z trudnym klientem. Chłopak ubolewa, że dziewczyna nie pracuje już w klinice.

102
W Fado sytuacja unormowała się – Kasia z Krzyśkiem pogodzeni, Esteban wrócił do pracy, Maciek pomaga jako kelner. Sławek uzyskuje aprobatę Tadeusza w sprawie nakłonienia Julii do powrotu do pracy w klinice. Informuje go także o nowym projekcie marketingowym. Tadeusz zaprasza go do swojego domu, gdzie będzie mógł wszystko opowiedzieć. W domu u Janickich, Hanna odnosi wrażenie, że Sławek kogoś jej przypomina… Tymczasem okazuje się, że Maciek źle się czuje pracując jako kelner, choć to ukrywa. Ma też kłopoty finansowe. Darek wraca do Krakowa. Okazuje się, że ojciec wykupił go z aresztu, a chłopak za wiedzą matki, uciekł z aresztu domowego. Paweł będzie jego “kuratorem”. Sławkowi w końcu udaje się namówić Julię na powrót do pracy w klinice. Mówi jej, że przychodzi w imieniu szefa. Julia myśli, że chodzi o Janka… W klinice Julia dowiaduje się, że to Tadeusz poprosił Sławka, aby ją przekonał do powrotu do pracy. Janka nie ma w klinice. Nadal jest z Moniką za granicą. Julia prosi o przywrócenie do pracy Maćka, lecz Tadeusz odmawia. Darek, za namową Pawła, postanawia mówić od teraz tylko prawdę. Idzie do Moniki oznajmić jej, że muszą powiedzieć wszystkim o ich związku. W mieszkaniu jednak zastaje tylko Bożenę.

103
Bożena nie potrafi pozbyć się Darka z mieszkania Moniki. Chłopak chce powiedzieć Jankowi o jego związku z Moniką. W ostatniej chwili Bożenie udaje się wepchnąć Darka do sypialni i zamknąć drzwi. W tym samym momencie do mieszkania wchodzi Monika i Janek. Bożena mówi Monice o Darku. Żeby uratować sytuację, wysyłają Janka po wino. Monika prosi Darka o milczenie. Mówi, że jeśli powie Jankowi o ich miłości, to na pewno straci pracę i znów będzie biedna. Darek obiecuje milczeć i wychodzi z mieszkania przed powrotem Janka. Do kliniki wchodzą Janek z Moniką i widzą, że Julia wróciła do pracy. Monika udaje, że cieszy się z tego powodu. Okazuje się, że Janek o niczym nie wiedział. Julia jest zakłopotana. Monika przy wszystkich przeprasza Julię za swoje kłamstwa. Dziewczyna przyjmuje przeprosiny. Tak na prawdę Monika jest wściekła na Julię i na Sławka, który ściągnął ją do kliniki. Tymczasem w Fado pojawia się krytyk kulinarny. Monika spotyka się z Darkiem i mówi mu, że tylko wtedy będzie z nim gdy ten będzie mógł zapewnić jej tak dostatnie życie jak Janek. Anita mówi Jankowi, że Julia źle się czuje w klinice, bo myśli, że Janek nie chce żeby z nimi pracowała. Janek udaje się do Fado. Spotyka tam Maćka a po chwili pojawia się Julia…

104
Monika na pokaz jest miła dla wszystkich w klinice. Wręcza dziewczynom drobne upominki z podróży do Wenecji. Okazuje się, że za dwa tygodnie konkurencyjna firma otwiera klinikę w Krakowie. W związku z tym Julia ze Sławkiem mają przygotować kampanię reklamową. Dziewczyna proponuje zaangażować w projekt Maćka, który zawsze miał świetne pomysły. Beata Nogaj przywozi Darkowi do Krakowa krasnale ogrodowe z nakazem sprzedawania i rozwijania rodzinnego biznesu. Julia wyznaje Sławkowi, że ma problem z załatwieniem dla siostry rehabilitacji. Sławek obiecuje, że coś wymyśli. Dzieli się z Julką swoim pomysłem na promocję kliniki. Polega on na dołączeniu do kosmetyków kuponów konkursowych. Główna nagroda w loterii wzbudza w Julii wątpliwości. Na spotkaniu z Jankiem i Tadeuszem Sławek mówi o pomyśle z kuponami. Janek od razu odrzuca propozycję, natomiast Tadeusz jest zainteresowany. Sławek zwierza się Julii, że Janek go nie lubi i dlatego odrzucił jego pomysł. Anita mówi Jankowi o problemie Julii ze znalezieniem rehabilitanta dla Natalki. Janek załatwia specjalistę, ale prosi go, żeby nie mówił Julii, że to on go przysłał. Janek odwiedza Maćka. Zauważa, że brat ma kłopoty finansowe.

105
Julia przytula się do Sławka w podzięce za pomoc (w załatwieniu rehabilitacji dla Natalki). Sławek mówi Julii, że nie wie o co chodzi, lecz Julia myśli, że to forma żartu. Moment uścisku widzi Janek, który niezauważony odchodzi bez słowa. Julia dowiaduje się, że Sławek w tajemnicy przed wszystkimi zlecił drukowanie kuponów konkursowych. Tymczasem Janek kolejny raz widzi jak Julia i Sławek dobrze się ze sobą czują i spędzają ze sobą dużo czasu. Maciek jest już znudzony kelnerowaniem. Postanawia zrobić coś fajnego. Organizuje imprezę. Janek przesyła na konto Tadeusza 100 tys. zł, oddając tym samym dług Maćka. Na rachunku Tadeusza jako nadawca widnieje Maciek. Janicki jest pod wrażeniem, że Maciek tak szybko oddał pieniądze. Sławek prosi Julkę, żeby nie mówiła Jankowi o kuponach. Rozmowę podsłuchuje Monika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *