Julia 106 – 109 streszczenia odcinków

Janek umawia się z Moniką i jest zazdrosny o nowego znajomego Julii.
Co wydarzy się w nowych odcinkach?

106

Janek wzywa Julię i Sławka do swojego gabinetu na poważną rozmowę. Dziewczyna przypadkiem dowiaduje się, że Maciek spłacił dług ojca. Zastanawia się, skąd on miał tyle pieniędzy. Tymczasem Monika i Bożena szukają sposobu, by zaszkodzić Sławkowi.

107

Maciek organizuje imprezę. Monika wpada na pomysł, jak wykorzystać bliskość Julii i Sławka, by dokuczyć Jankowi. Agnieszka mówi pracownikowi kliniki, że szef jest o niego zazdrosny. Tadeusz odwiedza Maćka. Odbywają szczerą rozmowę, jednak konflikt nie zostaje zażegnany. Podczas imprezy Julia czuje się skrępowana obecnością Janka, który przyszedł w towarzystwie Moniki.

108

Agnieszka próbuje przekonać Sławka, by pomógł jej pogrążyć klinikę. Janek źle znosi częste sugestie Moniki, że Julia i jej kolega z pracy są razem. Jest niemiły dla rywala. Maciek wpada na pomysł dotyczący własnego biznesu. Sławek poznaje mamę i siostrę Julii. Dziewczyna wciąż jest przekonana, że dzięki niemu Natalka dostała się na rehabilitację.

109

Janek mówi Igorowi, co myśli o Sławku. Ich rozmowę słyszy Julia. Monika cieszy się z konfliktu między rywalką i Janickim. Tymczasem Sławek odkrywa, że Julia ma talent do rysowania. Postanawia zrobić jej niespodziankę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *