Julia 110 – 112 streszczenia ostatnich odcinków przed wakacjami

Czy Janek oświadczy się Monice?
Co czeka widzów przed wakacyjną przerwą?. Poniżej streszczenia.

110
Pola i Kaja podejrzewają, że Julia zakochała się w Sławku. On tymczasem próbuje przekonać swoją utalentowaną koleżankę z pracy do studiów na ASP. Agnieszka zapisuje się na pierwszą wizytę do Janickiego. Młody chirurg jest zagubiony w swoich uczuciach. Bożena sugeruje Monice, że Janek dziwnie się zachowuje, bo chce się jej oświadczyć. Kosmetyczka niecierpliwie czeka na rozmowę z ukochanym.

111
Monika niecierpliwie czeka na oświadczyny Janka. Hanna mówi mężowi o kłopotach sercowych starszego syna. Agnieszka przychodzi na konsultację do Janka. Potem odwiedza Sławka. Ten niepokoi się, że ktoś może dowiedzieć się o ich znajomości. W tym czasie Darek z Pawłem rozkręcają swój biznes – sprzedaż krasnali. Maciek wpada w poważne tarapaty.

112
Maciek przychodzi do Fado. Chce zrezygnować z pracy, ale nie udaje mu się nic powiedzieć. Zostaje zagoniony do pracy przez Kasię.
Bożena w klinice mówi Anicie i Igorowi, że Monika wychodzi za mąż za Janka. Monika jest zła na matkę, że rozpowiada o ślubie. Nie chce, żeby dotarło to do Janka, zanim oficjalnie sam jej o tym powie. Bożena uważa, że tym lepiej. Niech dojdzie to do Janka. Trudniej będzie się mu wtedy wycofać.
Igor podpytuje przyjaciela, czy chce się ożenić z Moniką. Janek mówi, że wręcz przeciwnie, zamierza z nią zerwać.
Sławek spotyka się z Agnieszką w kawiarni. Agnieszka mówi o wrobieniu Janka w nieudaną operację. Chce wiedzieć, dlaczego Sławek nie ma dla niej czasu wieczorem. Okazuje się, że to przez Julię, która zaprosiła go na piwo.
Julia przygotowuje się do spotkania ze Sławkiem. Kasia cieszy się, że Julia wychodzi. Dziewczyna twierdzi, że to spotkanie czysto koleżeńskie.
Monika i Janek siedzą w restauracji, Monika nie daje dojść Jankowi do słowa. Myśli, że mężczyzna chce rozmawiać z nią o ślubie. Nagle Janek oznajmia narzeczonej, że to koniec ich związku!

8 odpowiedzi do “Julia 110 – 112 streszczenia ostatnich odcinków przed wakacjami”

  1. Może coś jest nie tak ze mną, ale nie wierzę, żeby ktokolwiek był w stanie być takim kretynem jak ten Jasiek. Łazi z Monika wiedząc o tym jak zdeptała kobietę, która niby kocha. Co za szitowy scenariusz!

  2. gdzieś czytałam, że ta Agnieszka coś zakombinuje ze Sławkiem chyba w operacji Janka. I będzie mu groziło zwolnienie z zawodu i coś tam jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *