Julia 128 – 132 streszczenia odcinków

Czy Agnieszka podpisze ugodę?
Co czeka nas w kolejnych odcinkach „Julii” – poniżej streszczenia.

128

Tadeusz jest zszokowany tym, co usłyszał od Sławka. Nie może w to uwierzyć, że chłopak jest jego synem! Z kolei Maciek opowiada o wszystkim Hannie. Janicka również nie umie sobie z tym poradzić. Sławek spotyka się z Julią. Dziewczyna stara się wspierać go w trudnych chwilach. Ich spotkanie widzi Janek, który jest o nią zazdrosny. Hanna i Tadeusz przeprowadzają trudną rozmowę. Tadeusz jest wzburzony, ale następnego dnia postanawia porozmawiać ze Sławkiem na spokojnie. Malicki jednak nie zjawia się w klinice. Prosi Julię, aby go wytłumaczyła, że jest chory. Chce sobie wszystko przemyśleć. Tymczasem Bożena nadal pracuje nad nowym wizerunkiem Darka. Hanna spotyka się z przyjaciółka Grażyną. Mówi jej o Sławku i o tym, że obawia się o swoją rodzinę. Agnieszka podejrzewa, że Sławek coś kombinuje. Może chce się wycofać z ich układu? Malicki jest przybity, ale nie tłumaczy powodów swojego nastroju wspólniczce.

129

Tadeusz przeprasza Sławka za to jak zareagował na informacje, że jest jego ojcem. Obaj szczerze rozmawiają. Tadeusz akceptuje Sławka i cieszy się, że chłopak o wszystkim mu powiedział. Tymczasem Monika wścieka się, że nie może dowiedzieć się co takiego dzieje się w rodzinie Janickich! Sławek mówi Julii, że Tadeusz przyznał się do tego, że jest jego ojcem. Chłopak z jednej strony się cieszy, a z drugiej jest przerażony. Obawia się czy zostanie zaakceptowany przez resztę rodziny Janickich. Julia wspiera go w trudnych chwilach. Tadeusz rozmawia z żoną na temat Sławka. Wie, że nie jest jej łatwo z tym wszystkim. Hanna jednak bardzo stara się pogodzić z faktami. Proponuje nawet wspólną kolację z synami. Hanna spotyka się z Maćkiem i Jankiem i zaprasza ich na kolację. Maciek oświadcza, że przyjdzie z Kamilem. Hanna obawia się konfliktu z Tadeuszem. Monika wścieka się na Sławka, który nie pozwala jej wcześniej wyjść z pracy. Niezadowolona kosmetyczka idzie z tym do Tadeusza. W przypływie emocji Tadeusz mówi Monice, że Sławek jest jego synem! Sławek obawia się spotkania z Janickimi. Proponuje nawet Julii, żeby mu potowarzyszyła. Dziewczyna mówi, że go odprowadzi, ale na kolacje nie pójdzie. Tymczasem Anita umawia się z Pawłem na randkę.

130

Maciek z Kamilem opuszczają willę Janickich. W tym samym czasie na miejscu pojawia się Janek i Sławek. Sytuacja jest napięta. Hanna stara się wszystko łagodzić. Maciek i Kamil spotykają się z Julią. Janicki jest rozgoryczony i rozczarowany postawą ojca, który nadal nie może zaakceptować Kamila. Tymczasem Bożena próbuje przekonać Monikę, aby spotkała się z Darkiem. Janek oświadcza Maćkowi, że wyjeżdża do Londynu. Bożena spotyka się z dziennikarzem i z premedytacją wyjawia mu prawdę o Sławku. Tymczasem Sławek próbuje przekonać Agnieszkę aby przyjęła ugodę. Przy okazji Malicki dowiaduje się, że kobieta jest w nim zakochana Maciek odwozi Janka na lotnisko. W tym samym czasie dzwoni do niego Julia i prosi, aby zatrzymał Janka.

131

Hanna martwi się o Janka. Czuje, że jej rodzina powoli się rozpada, a ona nic nie może z tym zrobić… Tymczasem w gazecie ukazuje się sensacyjna informacja , którą „sprzedała” prasie Bożena: „Sławek jest synem Tadeusza”. Artykuł w złym świetle przedstawia rodzinę Janickich. Tadeusz jednak zdaje się tym nie przejmować… Tymczasem Monika snuje plany uwiedzenia Sławka. Szybko przechodzi do ich realizacji! Julia jest zbulwersowana artykułem. Próbuje namówić Maćka, aby zadzwonił do Janka i o wszystkim mu powiedział. W klinice panuje napięta atmosfera. Dziś okaże się czy Agnieszka podpisze ugodę. Sławek nie może się z nią skontaktować. W desperacji nagrywa się wspólniczce na poczcie głosowej – przepraszając, że nie powiedział jej, iż jest synem Janickiego. Tymczasem Agnieszka pojawia się w klinice i oświadcza, że nie podpisze ugody…

132

Sławek wybiega za Agnieszką z kliniki. Ta się odgraża, mówiąc żeby jej nie przeszkadzał, bo inaczej wszyscy dowiedzą się, że był jej wspólnikiem. Hanna kłóci się z Tadeuszem, który uważa, że Janek uciekł od problemów, a jedyną osobą, która jest w stanie sprostać sytuacji jest Sławek! Tadeusz uważa, że żona nie akceptuje chłopaka. Julia chce porozmawiać z Agnieszką i przekonać ją do ugody, ale Sławek chce wybić jej ten pomysł z głowy. Dziewczyna jednak próbuje umówić się z Turczyńską…

fot.tvn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *