Julia 133-137 – streszczenia odcinków

Co ze sprawą Agnieszki? Poniżej streszczenia kolejnych odcinków.

133

Julia spotyka się z Agnieszką. Maciek obserwuje je z ukrycia. Julia wytrwale broni Janka, ale Agnieszka upiera się przy swoim! Po spotkaniu Turczyńska dzwoni do Sławka. Maciek podsłuchuje jej rozmowę i jest pewien, że kobieta wszystko zaplanowała ze wspólnikiem (Maciek jeszcze nie wie, że jest nim Sławek).
Julia chce powiedzieć Tadeuszowi o przypuszczeniach Maćka, jednak Sławek powstrzymuje ją od tego. Mężczyzna coraz bardziej obawia się, że jego układ z Agnieszką wyjdzie na jaw…
Tymczasem Maciek umawia się na rozmowę kwalifikacyjną w biurze podróży, w którym pracuje Agnieszka. Janicki ma nadzieje, że będąc bliżej dziewczyny, znajdzie na nią jakieś haki.
Anita obchodzi urodziny. Niestety nie jest to dla niej powód do radości. Przyjaciele chcą uczcić ten dzień i planują wieczór w Fado. Do restauracji przychodzi Paweł, który składa Anicie życzenia. Dziewczyna jednak mówi mu, że między nimi nic nie będzie…
Tymczasem u Janickich zjawia się ciotka Nina i żąda wyjaśnień, na temat tego co piszą w gazecie o Sławku!
Na spotkanie urodzinowe do Fado przychodzi Monika. Przebiegł kosmetyczka chce zbliżyć się do Sławka. I podstępem wyciąga go z imprezy…

134

Monika zaprasza Sławka na lampkę wina. Chłopak jest nieugięty! Grzecznie żegna się z Moniką i … zostawia ją pod drzwiami.
Sławek spotyka się  z Agnieszką. Próbuje ją przekonać, aby wyjechała z Krakowa.
I gotów jest nawet jej za to zapłacić. Turczyńska jest wściekła! Ciągle miała nadzieję, że będą ze Sławkiem parą…
Maciek przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną do biura podróży. Próbuje zaimponować szefowej, ale po spotkaniu ma wrażenie, że nic z tego nie będzie.
Tymczasem Sławek przypomina Julii, aby złożyła dokumenty rekrutacyjne na ASP. Maciek proponuje przyjaciółce, że ciotka Nina pomoże jej w przygotowaniu teczki.
Z kolei Bożena podstępem umawia Monikę na kolację z Darkiem.

135

Maciek, mimo swoich złych przeczuć, dostaje pracę w biurze podróży. Już pierwszego dnia próbuje zbliżyć się do Agnieszki. Koledze z pracy mówi nawet, że dziewczyna wpadła mu w oko.
Tymczasem Julia spotyka się z ciotką Niną, która ma jej udzielić kilka wskazówek dotyczących rysunku. Tematem zajęć jest „miłość”.
Monika próbuje uwieść Sławka. Zauważa to Tadeusz, który reaguje natychmiast i na osobności daje Monice reprymendę!
Wieczorem Sławek przychodzi na kolację do Janickich. Hanna wypytuje go o Irenę.
Monika przychodzi na umówione spotkanie z matką. Kiedy dowiaduje się, że Bożena zwabiła ją podstępem, a Darek czeka na nią z kwiatami, jest wściekła!

136

Tadeusz przyznaje Hannie rację, że oddalił się od synów. Próbuje dodzwonić się do Janka, ale ten ma wyłączony telefon.
Julia składa teczkę na ASP.
Maciek świetnie daje sobie radę w nowej pracy. Imponuje tym Agnieszce. Jednak gdy chłopak zaprasza ją na drinka, ta odmawia…
Sławek nadal jest obojętny na wdzięki Moniki. Mimo to, ona nie zamierza się poddać. Planuje dla chłopaka niespodziankę…
Maciek dowiaduje się, że Agnieszka zarezerwowała ekskluzywny rejs dla dwóch osób. I to w tym samym dniu, w którym poszła na operację. Teraz nie ma jednak pieniędzy, aby zapłacić za wycieczkę. Chłopak podejrzewa, że Agnieszka chciała wyłudzić odszkodowanie.
Tymczasem Bożena pociesza Darka, tłumacząc mu, że Monika jeszcze do niego wróci…
Wieczorem Agnieszka spotyka się ze Sławkiem w jego mieszkaniu, w którym czai się Monika z niespodzianką. Przez to słyszy ich rozmowę, z której jasno wynika, że są wspólnikami…

137

Sławek orientuje się, że Monika była świadkiem jego rozmowy z Agnieszką. Chłopak jest przekonany, że kosmetyczka go wyda. Ta jednak udaje, że jest po jego stronie.
Julia buja w obłokach po rozmowie z Jankiem, który przyznał, że chciałby się z nią zobaczyć…
Maciek przedstawia Julii kolejny plan na zdobycie informacji na temat Agnieszki.
Monika opowiada Bożenie, że poznała tajemnicę Sławka. Kosmetyczka jest przekonana, że ta wiedza pozwoli jej zdobyć pieniądze Janickich.
Tymczasem Maciek wprowadza w  biurze chaos, aby móc „dobrać się” do komputera Agnieszki. Dowiaduje się, że Turczyńska szuka prawnika, który pomoże jej pozwać klinikę.
Monika wypytuje Sławka o szczegóły jego układu z Agnieszką. Jednocześnie zapewnia chłopaka, że nie chce go skrzywdzić…
Wieczorem Julia spotyka się z przyjaciółmi w Fado, aby wymyślić nową strategię pogrążenia Agnieszki. Podczas burzy mózgów pojawia się genialny plan: Krzysztof zagra przed Agnieszką adwokata…

fot.TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *